Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabánk másfél hetes, és...

Kisbabánk másfél hetes, és tegnap adtamneki infacolt, mert ugy láttam fjt egy picit a pocija, és 3 órán keresztül csak sírt. Lehet attól? Esetleg valami tipp?

Figyelt kérdés
2008. júl. 7. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk nem használt az infacol, úgy vettem észre, hogy sokaknál nem válik be. Lehet, hogy nálatok sem. Ha még párszor adsz neki és úgy látod, nem használ, térj át másra. Pl. espumisan cseppekre vagy homeopátiás bogyókra vagy gyógyszertárban is kikevernek hasfájás ellen. Kérdezd meg a gyógyszertárban, mit tudnak adni. 7 hetes kislány anyukája.
2008. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk sem vált be az Infacol. Én sokat dajkáltam, és ciciztettem, hogy megnyugodjon, és adtam neki cumit, ha fájt a hasa. Csak néhány hétig kellett, aztán lassan megszűntek a keserves sírásos napok.
2008. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a csecsemös ajánlotta az espumisan cseppet és nagyon bevált!!!! Próbáld ki!!
2008. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!