Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma miket evett 14-15 hós babátok?

Ma miket evett 14-15 hós babátok?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy más anyuka miket ad reggelire, ebédre, uzsira ilyen korú babájának, mert ma a fejemre kaptam, hogy még mindig úgy etetem, mint egy picibabát :-(((
2009. nov. 11. 20:54
 1/5 anonim válasza:
54%
14 hós múlt a kisfiam. Reggelire tejes kenyeret szoktam neki adni, tízóraira gyümölcsöt, joghurtot, babapiskótát vagy kekszet. Ma délben karfiolleves volt, meg tökfőzelék tojással. Uzsira szintén gyümölcs, puding vagy túrókrém vagy joghurt, keksz vagy egy darab kifli. Vacsira is karfiollevesből kapott, csak tettem bele neki virslit, meg kapott utána egy kis kiflit, meg tejet.
2009. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

reggel 2dl kakaót iszik,meg pár falat kalács.tízóraira joghurt.zöldborsófőzelék volt az ebéd(turmixolva).uzsira tejpapit kapott.vacsinál ott ül velünk és ha "kunyizik" pár falatot eszik, ma bundáskenyér volt.

és alvás elött 2dl tápszer.

2009. nov. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

reggelire tejpépet kap, 1.5 dl tejet iszik hozzá, meg kap a mi kenyerünkből. Délben 250 ml körül főzelék husival, általában az, amit mi eszünk (rakott zöldségből, levesből is szokott kapni), uzsira joghurt, vagy gyümölcs, vacsira megint főzelék husival és 1,5 dl tej. Napközben kap még rágcsálni kiflit vagy kekszet.

Te miket adsz a babádnak?

2009. nov. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóan. Reggel szopi, majd reggeli (gyümi gabonapehellyel vagy joghurt/turóval), ebédre valamilyen főzi (na itt voltam gondban, mert hallom, hogy mások két fogást is adnak, leves+valamilyen főétel, én eddig nem adtam), délután 2 dl tejital, uzsira kenyérkét valamilyen saját készítésű szendvicskrémmel, majd este szopi. Jó ez így? Nem nagy étkű a lányom, nem is szeretném nasizásra szoktatni az étkezések között.
2009. nov. 12. 07:28
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, szerintem teljesen jól eszik a kislányod. Levest én sem adok a fiamnak (azaz adok, de ritkán), mert nem túl nagy étkű és olyankor a főzelékből alig eszik
2009. nov. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!