Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar tovább menni a...

Miért nem akar tovább menni a kisfiam?

Figyelt kérdés
A fiam lassan egy hete megtette az első lépéseit, naponta egy kicsit mindig többet (7-8 lépésig jutottunk). Két napja viszont se fel nem áll, vagy alig, elindulni pedig nem akar, csak azt akarja, hogy vezetgessük. Mit csináljunk? Miért nem akar járni? (nem esett el, semmi ilyesmi nem történt).
2009. nov. 11. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért mert vezetgettétek.

Ne vezetgessétek és majd menni fog szépen egyedül.

Ellustult. :)

2009. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy soha nem vezetgettük, csak azóta követeli ki (egy hete), amióta elkezdett járni.
2009. nov. 11. 20:50
 3/8 anonim ***** válasza:

bizony, nem szabad vezetni.

mi is így jártunk,15hósan kezdett járni ,pedig 10hós korától azt hittük mindjárt "szalad".

2009. nov. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De egy hete mégis csak vezetgetitek, azt nem kellett volna.

Nyugi , majd menni fog magától, türelem.

2009. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké,a akkor abbahagyjuk. Lesz nagy ordítás, de hát meg kell tanulnia menni. Köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 11. 21:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kisfiad? Mert mi is ebben a cipőben járunk, lányom 11 hónapos múlt, 9 hónapos kora óta kapaszkodva megy, de egyedül nem hajlandó, csak ha fogjuk a két kezét. Derekunk majd leszakad estére.
2009. nov. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Azt hallottam, hogy sokan sürgetik a dolgokat. Próbálják a gyereket ülni, járni tanítani. Állítólag nem szabad. A gyerekek "tudják", hogy mikor jött el az ideje ennek. Hogy mikor elég ügyesek, és erősek, hogy ezt megtanulják.

Az, hogy a te gyermeked megtett néhány lépést, aztán azóta nem, szerintem sok oka lehet. Ha néhány héten belül újra elkezd járni akkor szerintem az teljesen normális. :) Ne aggódj, ne sürgesd. :)

2009. nov. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
15 hónapos múlt, lassan 6 hónapja megy kapaszkodva. szóval, nem igazán sürgettem eddig, de azért jó lenne már látni, hogy ő is szalad:)
2009. nov. 11. 22:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!