Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egész délelőtt nem hajlandó...

Egész délelőtt nem hajlandó enni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kezdek nagyon ideges lenni, mert mostanában a 3 hós babám délben hajlandó enni, addig nem. Védőnő szerint front van, de ez nem csak erre a hétre jellemző! Fejlődik rendesen, hízik, de van hogy csak 30ml-t eszik meg, van hogy 120-at, átlagosan 5-ször 80-100-at. Papír szerint jóval többet kéne. Kilöki a nyelvével a cumisüveget, és nevet rajtam, azt hiszi játszunk. Kész vagyok! Első babám és lehet túl akarom tömni, elég neki annyi, amennyit megeszik, még ha az 40ml is??? 3600g-al jöttünk haza és most 5890g. Segítsetek tapasztalt anyukák. (anyatej kevés van+tápszeres)
2009. nov. 11. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Ne a papírt nézd,az csak irányelv.Ha fejlődik,akkor elég neki,amit kap.A tápszer pedig csak felfújja inkább.Ne erőltesd,hagyj inkább két evés között több időt.
2009. nov. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok én is :)

De a védőnő itt volt, megnézte, azt mondta, hogy annyit egyen amennyi neki jólesik. Ha rendesen fejlődik nincs baj. Egyszerűen mi sem eszünk mindennap sokat.


Első hozzászólónak. Honnan veszed, hogy a tápszer felfúj??? Már megint a régi nóta?

2009. nov. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Másodiknak köszi, megnyugtató volt válaszod.

Elsőnek: olvass a soraim közt!!! EGÉSZ DÉlelőtt nem eszik, milyen szüntet hagyjak még??? A tápszer pedig nem felfúj, ilyen baromságot! Hány tápszeren felnőtt gyerek van, akik egészségesek mint a makk! Persze anyatej lenne a legjobb, de ha nincs...Inkább ne válaszolj, ha el sem olvasod a kérdés!!!

2009. nov. 12. 08:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Most lesz 6 hós a kisfiam,és ugyanezt csinálta hosszú hetekig.Nagyon aggódtam én is.Aztán úgy döntöttem nem erőltetem,nehogy megutálja az evési ceremóniát.Hajnalban kb 3-4-5 órakor szokott enni,akkor kb.120-140ml tápszert,régebben anyatejet,és 11-ig semmit sem kér.

Nemrég viszont elkezdtük a gyümölcsöket,zöldségeket,tejpépet....Na akkor megváltozott minden.

A tejpépet imádja,abból szoktam neki gyümivel elkeverve vagy felváltva kiskanállal délelőtt adni,elfogadta,azóta

eszik "szépen "délelőtt is.Ne aggódj,lehet hogy új ízekre

vágyik már.:)Sok sikert és kitartást!!!!

Semmit sem csinálsz rosszul,ha a baba nevetgélve kilöki a cumit.Jó kedve van,szépen fejlődik,ez a lényeg.

2009. dec. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!