Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Levegőztetés ilyen időben?

Levegőztetés ilyen időben?

Figyelt kérdés
Te hogy mész levegőzni a babáddal ilyen időben? Itt 2 napja esik és már nagyon hiányzik a sétálás:( esővédős babakocsival béna dolog sétálni?:)
2009. nov. 11. 13:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

nos, kimentünk fél órára, esővédővel:) a kérdésem a bénaságról arra vonatkozott, hogy nem-e béna ha valaki ilyen dilis hogy esőben sétál:)

én xarrá áztam, pedig esőkabát volt rajtam:S!!!

2009. nov. 11. 16:02
 12/17 anonim ***** válasza:
Szia! Itt is esik már 2 napja. Mi nem tudunk kimenni, ugyanis az én 1 éves kicsi fiam legjobb szórakozása, hogy lerángatja az esővédőt a sportkocsiról. Szóval nálunk esőben a séta kilőve...
2009. nov. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mi nem megyünk sétálni, ha esik az eső. Az rendben, hogy neki ott az esővédő, de én sem szeretek megázni és tócsákat kerülgetni. Ilyenkor kiteszem az erkélyre aludni.
2009. nov. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
sajnos nincs erkélyünk, pedig remek megoldás lenne.
2009. nov. 11. 16:53
 15/17 anonim ***** válasza:
Mi is megyünk minden nap, a déli alvás a kocsiban van. Nálunk is tegnap este óta esik, ma ráadásul a szél is úgy fújt, mint a bolond. Én azt csináltam, h szokásunkhoz híven felöltöztettem, kitoltam a mosókonyhába, ahol hidegebb van, mint bent, kb 20 percre kinyitottam az ajtót, így tudott friss levegőt szívni, nem ázott és nem a szélben feküdt kint és el is aludt. Mást nem tudtam kitalálni, kitolni a tető alá nem mertem a szél miatt. 8 hetes.
2009. nov. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi sajnos olyan földúton lakunk, ahol nagy a sár, ha esik. Egyébként jó dolog az esővédő, de engem vajon mi véd? Én félek, hogy elázok, megfázok és erre a kicsinek semmi szüksége (2,5 hós). Úgyhogy esőben kenguruban nézelődünk az eresz alól :)
2009. nov. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

13:51

Most legalább nagyot nevettem, ahogy elképzeltelek benneteket!

Édik lehetetek!!! :)

Legalább megoldottad!

Mi is ugyan ugy járunk, mint eddíg, csak + 1 pulcsi és esőkabát!!!

6,5 hós kisfiammal

2009. nov. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!