Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Levegőztetés ilyen időben?

Levegőztetés ilyen időben?

Figyelt kérdés
Te hogy mész levegőzni a babáddal ilyen időben? Itt 2 napja esik és már nagyon hiányzik a sétálás:( esővédős babakocsival béna dolog sétálni?:)
2009. nov. 11. 13:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én meg is őrölnék,hogy nem mehetek ki.Szerintem a gyerkőcnek is fontos a levegő.Nálunk nem esik egyfolytában,így én meg tudom oldani,hogy ne esőben menjünk.De ha elkezd esni,felrakom az esővédőt,ami szerintem kevésbé béna dolog,mint eláztatni egy gyereket:)
2009. nov. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mai délelőttünk:

Két éves nagy: gumicsizma, sapka, sál, kabát, esőkabát, 2,5 hónapos kicsi: fekvős babakocsi+ esővédő, én: kabát, rá esőkabát és irány a bevásárlás (már nem volt itthon semmi...)

Kicsi átaludta, nagy meg amikor nem bír már gyalogolni (minden bokornál megáll piszmogni), keresztül fektetem a babakocsin és mindenkit tolok. A kerekek irtó hangosan nyikorognak a súlytól.

Jól néztünk ki... :o)

2009. nov. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekünk amúgy is muszály volt kimenni mert mentünk beutalóért és tanácsadásra is.De amúgy is kell a levegő a babáknak.Így mi is akkor mentünk amikor épp nem esett, de ha esett volna akkor esővédővel sétáltunk volna.Nem gáz.
2009. nov. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát az én gyerekem eddigi 16 hónapjával 1 napot nem volt levegőn kb. 1 hónappal ezelőtt, mert takonyos lett és odakint fújt a szél. De azt a délutánt nem kívánom senkinek amit levágott, meg álandóan beült a babakocsiba, hogy menjünk. Szóval kell a levegő, jó az esővédő, miért lenne béna????
2009. nov. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
eső ide vagy oda.muszáj levegőzni,legfeljebb nem 2 órát sétál az ember hanem csak 1,vagy felet,de a levegő mindenkinek kell.esővédő pedig nem ciki és nem béna,azt azért találták ki.akinek nem tetszik nem néz oda.
2009. nov. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Off: és az esővédő alatt levegőzik rendesen?

/bocs, még tapasztalatlan vagyok/

2009. nov. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nálunk tegnap este óta esik, 1 pillanatra sem állt el sajna, tehát nem megyünk ki. a szél min1 lenne, overált kapna és kész. de esőben nem viszem ki. 1,5 éves a fiam.
2009. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Eső ide vagy oda, én kivittem délelőtt, mert már nem bírtam vele de ahogy elnézem lassan megint mehetünk, mert már a feje tetején áll a lakás, pedig most ébredt fel. 18 hónapos lesz. Mi is eddig minden nap voltunk kinn bármilyen idő is volt. Esővédővel is nagyokat sétáltunk mikor tavaly kicsi volt. És kapott levegőt, mert van rajt szellőző.
2009. nov. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Köszi :) Csak olyan furcsa, mikor az utcán látok esővédős kocsit, nem szívesen lennék alatta :D
2009. nov. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen, esőben is kimegyünk. Ha nagyon esik, akkor csak a teraszra, ha kevésbé, akkor esővédővel. 2 nagyobb gyerekemmel is így csináltam, nem maradt ki egy nap sem, csak ha lázas betegek voltak éppen.
2009. nov. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!