Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! 8 hós lányom már 2 hete...

SOS! 8 hós lányom már 2 hete alig eszi a főzeléket, ma egyáltalán nem kellett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
csak a tápszer kell neki. Már mindent kipróbáltam ti mit és hogy csináljátok?Mi lehet a baj?
2009. nov. 11. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Szintén 8 hónapos lányom

Tegnap nem ette meg a az általam készített zöldborsópürét, csak félig, fintorgott, öklendezett.

Mindig van otthon vésztartalé, kibontottam egy gyümölcsös bébiételt(alma málnával) és az megette.

Ma is keveset evett a sütőtök-rizs- csirkehúsbból(taknyos lett mára), úgyhogy inkább anyatejet adtam neki.

Ő még csak napjában egyszer eszik mést.

2009. nov. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is ez volt a helyzet. Ekkor szépen lassan elkezdtem nála bevezetni az egyszerűbb "felnőtt" ételeket. Pl. túrós tésztát, húslevest, a főtthúshoz gyümölcsszószt. Eszik már valamennyire darabosat?

2009. nov. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A múltkor már annyira kiakadtam, hogy adtam neki májkrémes kenyeret amennyit adtam annyit megevett.
2009. nov. 11. 13:42
 4/5 A kérdező kommentje:
A banánt nem turmixolom, azt megeszi, de a múltkor villával törtem össze a répát meg a krumplit az meg végképp nem kellett, összeturmixoltam és úgy valamennyit evett belőlle
2009. nov. 11. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen,a lányom megunta a neki főzött kajákat.Egy pár napig üveges kaját kapott,majd a neten vadásztam új recepteket,és újra elkezdett enni.Ha a foga fáj,egy darabig nem fog rágni.Ha csak tápszert eszik pár napig,az sem tragédia.Ők tudják,mire van szükségük(persze néha nem árt irányítani):)
2009. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!