Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsi a Triton...

Milyen babakocsi a Triton 3bin1 Red?

Figyelt kérdés

Már beütöttem googleb-e egész jónak tűnik, a tapasztalt anyukákat kérném hogy nézzék már meg, elég praktikus e és megéri e! Szept. -re várjuk!

Amit nem tudok eldönteni az az hogy a mózeskosár merevített, nem dönthető, nem tudom hogy ha majd lesz olyan 4-5-6 hónapos nem e akar nézelődni, vagy egyáltalán meddig kell fektetnem, mikortól nézelődnek az utcán?


2008. júl. 6. 18:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi Triton 3in1 :)
2008. júl. 6. 18:35
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem lehet emelni a mózeskosár fejrészét? csak azért kérdezem, mert én olyat vettem és kicsit elvileg meg tudom majd emelni. Én ugyan nem vagyok tapasztalt anyuka, de ahogy a körülöttem levők véleményét látom eléggé babafüggő a dolog. Van olyan baba, aki tűri a vízszintest és van aki nem. Sajnos ezt előre nem tudhatod. Az én véleményem, hogy kb. 5 hónaposan már belerakhatod a sportrészbe úgy, hogy ledöntöd addig ameddig csak lehet, és emelni is tudsz rajta alkalomadtán. Egyébként én is ilyen dilemmában voltam, augusztus közepére várjuk a babát. Mi már megvettük a kocsit, hasonlót, mint amit te néztél.
2008. júl. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó! Ha lett volna enny pénzem, én megvettem volna. Bátran vedd meg!
2008. júl. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jol latom, ehhez tartozik bebihordozo is?
2008. júl. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hat en megneztem, es meg kell mondjam, leesett az allam!!

Igy leirasrol es keprol nagyon jonak tunik, eddig a sok kozul ez a legszimpatikusabb, es nagyon jo arba van!

En Preg Peregot neztem ki, ami ugyanigy kocsi+mozes+bebihordozo, fontos volt h konnyu legyen, nagy kosara legyen, es legyen 3 az egyben, de a Preg Perego igy 200 lenne. Ez meg a toredeke!

En megvennem a heyledben, lehet, h en is ezt fogom a Preg Perego helyett. Koszi a tippet :-)

2008. júl. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szivesen, így már bátrabb vagyok :))

Egyébként már hívtam őket telefonon, mert így látatlanban félek, de csak Gyöngyösön és Pesten van boltjuk, ha valaki arra lakna és megnézné az tök jó lenne!!! Egyébként a szállítása 1000 ft.

2008. júl. 6. 20:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha mégis arra jársz érdemes abból a szempontól is megnézni, hogy elég masszív-e illetve minőségileg jó-e. Mert való igaz, hogy az ennyit tudó kocsik 140-től szoktak indulni. Ha tényleg jó akkor szerencsés vagy, hogy rátaláltál. Én 175ért kaptam hasonlót.
2008. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!