Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kiscipőt ajánlottok...

Milyen kiscipőt ajánlottok járni tanuló 9. hónapos babának?

Figyelt kérdés
segítsetek kérlek...első gyerek,nem tudom, melyik a jó...elfogadható áron...
2009. nov. 10. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az Elefanten márkát vettük neki, a deichmannban kapható. Nagyon dicsérik , van aki azt mondja még a siestánál is jobb. Max .8 ezerért már lehet kapni.
2009. nov. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, mi is azt nézegetjük:)csak várom sok anyuka reakcióját:)
2009. nov. 11. 08:13
 3/4 A kérdező kommentje:
hahó!!!!!!!!!!senki nem vesz mostanában cipőt?:)
2009. nov. 11. 12:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisfiam már 17 hónapos, tavasszal kezdett mászkálni. Mi először liliputit vettünk neki, bár otthon mindig zokniban volt, mezitláb lenne a legegészségesebb, de az ugye télen nem megoldható, csak ha mentünk valahova akkor adtam a lábára pl. amikor keresztelték, hogy ne zokniban lépdeljen mindenfelé, mivel ő sokáig kézenfogva mászkált. Mivel nyár lett mire megtanult járni(júniusi) utána elefanten szandit vettünk neki kintre. 8000 Ft körül volt, de megérte, nagyon strapabíró cipő, még1x azt venném, ha kellene. Az ortopédián azt mondta az orvos, hogy nem kell harántemelő, a lényeg, hogy jól tartsa a lábát és hátul zárt legyen.

Szerintem az elephanten nagyon jó márka, de elég drágák. Nézz szét először a teszveszen, mert ilyen pici cipőt ugysem hordanak sokáig, és valamikor jó pénzért lehet venni. Remélem tudtam segíteni, de ez csak az én véleményem. Ja,bent adhatsz rá csúszásgátlós zoknit, akár kettőt is és akkor nem fog fázni a lába.

2009. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!