Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teszveszen megéri pelenkát...

Teszveszen megéri pelenkát venni? Eldobhatósat? és mért adják el? Kinőtte a pici?

Figyelt kérdés
nemtudom még a elenkák árát és az is érdekelne hogy megéri e ott venni őket. és mért adják el?
2009. nov. 10. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha vennék, csakis bontatlan csomaggal. Hihető, ha valaki mondjuk bevásárol vmi akcióban több csomaggal és már nagyobb kell a babának. Olyat is hallottam már, aki arról panaszkodott, hogy a neten vásárolt olcsó pelus úgy lett drága, hogy a felének hiányzott a ragasztócsíkja. Érdemes reklámújságokban utána nézni, Tesco, DM, Schlecker, Auchan, Rossmann, Cora stb. mindig kiírják a darabárat is, de, ha netán nem, érdemes leosztani és úgy tájékozódni. Érdemes pelust egészségpénztári számlára venni, így még plusz kedvezmény is visszajön az adóból (nálunk 22 %). Ezekkel együtt lehet, hogy a boltban jobban jársz, de körülnézni mindenképp érdemes.
2009. nov. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia


Én azt gondolom,hogy igen..

Már csak azért is,mert én is felszeretnék majd tenni egy 1.5 zacsi pamperst,és egy zacsi liberót,mert 1. kinőttük..., 2. pedíg a liberós nem jött be...-kipróbáltuk,és nekünk nagyon vastagnak tűnt...


Üdv.,egy 3.5 hónapos pici lány anyuja:)

2009. nov. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!