Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól lehet...

Mennyi idős kortól lehet (vagy kell) a személygépkocsiba babaülést tenni?

Figyelt kérdés
Jelenleg 9 hetes a kislányunk és még a bébihordozó van berögzítve az autónkba, de én valahogy nem érzem elég biztonságosnak. Úgy tudom, hogy amíg a baba nem ülhet addig minden képpen a hordozót kell használni.
2008. júl. 6. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
A hordozót addig tudod használni amíg belefér..mert hiába van ráírva hány kilóig jó, általában hamarabb kinövik. Gyerekülést akkor tudsz venni, amikor már tud ülni. Én legalábbis így tudom.
2008. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A hordozó biztonságos!

Addig tudod használni amíg ki nem növi, vagyis el nem éri azt asúlyt ami súlyhatárnak rá van írva. Semmi képp nem időben kell számolni. Akkor majd veheted az első gyerekülész ami még lehetőleg legyen dönthető, hogy ha útközben elalszik kényelmesebb legyen.

2008. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vannak o-18kg-ig autós ülések, ezekben van újszülött szűkítő betét is,es általában dönthetőek, így akár újszülött kortól bele teheted.ezt is háttal kell 10kg-ig bekötni.
2008. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat most már megnyugodtam.
2008. júl. 6. 20:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 11 hónapos és még mindig a bébihordozóban van, mert még jó neki. Szerintem is addig lehet használni amíg ki nem növi, és minden baba más tempóban növekszik.
2008. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!