Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mostmár csak gubicsokat fog...

Mostmár csak gubicsokat fog kakilni?

Figyelt kérdés
5 hónapos kisfiamnál kb. 2 hete kezdtük a hozzátáplálást. Eddig jó büdös fosi-mosija (így mondjuk:) volt kb. 2 naponta, de tegnap este produkált 3 gubicsot (jól meglepődtem), ma reggelre 3 nyuszibogyót (ki is gurult az egyik, amikor levettem a pelust.. :)Aztán délután egy jó nagy adag tömör állagút, + peluslevételnél nyomott egy kolbászkát is. Bocsi, tényleg, hogy ilyen részletesen fejtettem ki, de mostmár ilyeneket fog kakilni? És ilyen gyakran? Olyan furcsa még. És nem volt büdös!
2009. nov. 10. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Én pockos voltam, mikor szakmai gyakorlaton voltam egy gyermekkórházban, azt gondoltam mit nekem egy baba tisztába tevése..

Egy 6hónapos babó konkrét hurkát kakilt. Én úgy meglepődtem, mert hígra számítottam, rosszul is lettem, de tisztába tettem.

Az én kislányomnál nem emlékszem éles váltásra..Most meg már szobatiszta.


Szóval a válasz igen, normál formált széklete marad mostantól.

2009. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, mivel elkezdted a hozzátáplálást, már ilyen emberes lessz a babakaki. Én is még csak most szokom a látványt, de olyan édesek, amikor piros fejjel erölködnek.
2009. nov. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Apuka azt mondta, hogy mostmár "másképp" tekint a fiára... :DDDD
2009. nov. 10. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!