Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt kislányotok...

Mennyi idős volt kislányotok mikor fülbevalója lett? És lőtték vagy szúrták? Sírt nagyon?

Figyelt kérdés
6 hetes a lányom. Mikortól lehet? AZt mondják minél hamarabb annál jobb, de mennyire hamarabb?
2009. nov. 10. 16:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A 2 hónapos oltáskor lőtték ki,kapott 3 oltást is akkor!Kicsit sírt,főleg azért,mert lefogták!Én oda sem néztem,mert sajnáltam,de mikor öltöztettem fel,már semmi baja nem volt!

Minél előbb kap,annál jobb,mert nem emlékszik!Én 5 éves voltam és nagyon emlékszem rá,rossz élmény volt!

2009. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekünk 6 hós volt, csak akkor sírt, mikor más fogta hozzá, a fülbelövést nem érezte szerintem. Két hétig nem is volt vele gond, de utána bepirosodott az egyik lyuk körül. Most azt kezeljük, hogy rendbejöjjön, kicsit kételkedve, hogy jól döntöttem-e, hogy belövettem.

Remélem rendben lesz.

2010. márc. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!