Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt kislányotok...

Mennyi idős volt kislányotok mikor fülbevalója lett? És lőtték vagy szúrták? Sírt nagyon?

Figyelt kérdés
6 hetes a lányom. Mikortól lehet? AZt mondják minél hamarabb annál jobb, de mennyire hamarabb?
2009. nov. 10. 16:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
78%

Nekem 5 naposan lett fülbevalóm! Már nem is emlékszem rá,úgyhogy a többi kérdésedre nem tudok válaszolni.

16/L

2009. nov. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos korában lövettük ki a fülét.
2009. nov. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Az en kislanyomnak 3 hetesen rakattunk fulbevalot, szurtak. Nem engedtek hogy nezzem (kikuldtek) de ugy is hallottam ahogy sirt szegenykem, de ra fel orara mar semmi baja nem volt. Azert jobb korabban mert akkor meg nem tudja huzigalni.

2009. nov. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Szia!

A kislányomnak a kórházban szúrták át a fülét és tették bele a fülbevalót születése után 3 nappal a hazatávozásunkkor. Igen, sírt de én el is jöttem onnan, mert vele sírtam volna... De hamar megnyugodott, szerintem minél hamarabb legyetek túl rajta, kevésbé emlékszik rá, ha kisebb.

8 hónapos kislány anyukája.

2009. nov. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Enyém 8 honapos,nincs neki,ahol élek 2 év alatt nem csinàlnak sehol:(
2009. nov. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is 8 hónapos.Szeretnék majd neki,de nem bírnám ki ahogy sír:S
2009. nov. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
1 évesen szúrták és sírt, de csak addig míg fel nem álltunk a székből.
2009. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyolc hetesen, és lőtték Neki. Akkor sírt amikor fertőtlenítették, a belövést észre sem vette.
2009. nov. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6 hetesen és lőtték a kórházban. Azt mondták a fülcimpától függ, mert van amelyik babának fél évesen sem lehet még. Megnézték azt mondták okés. Én kimentem és bőgtem, hogy milyen hülye vagyok, a gyerek meg észre sem vette fel sem nyikkant, a csörgő érdekesebb volt. (tesóm volt benn vele)
2009. nov. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt, lőtték, kicsit sírdogált, de ahogy kijöttünk az orvostól már nem volt semmi baj. Egy kicsit bánom, hogy nem a születése után a kórházban lövettem ki, biztos még annyira sem sírt volna. Nincs életkorhoz kötve,pár naposan is ki lehet lövetni.
2009. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!