Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket adok tízóraira 10-11-12...

Miket adok tízóraira 10-11-12 hós babátoknak?

Figyelt kérdés

Már nem tudok mit kitalálni!NEM ÜVEGES BÉBIKAJÁRA GONDOLOK!

köszi


2009. nov. 10. 16:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
Én pl a gyümölcsöt úgy csinálom, hogy az alma-banánt megcsinálom, és aztán bontok egy (bocs) üveges gyümölcsöt (pl barack, azt nagyon szereti), és azt elosztom 2-3 napra. Így kiadósabb, és mégsem csak az almát eszi.
2009. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Reggel 7kor megeszik 240ml tápszert, 10körül eszik tejpépet, nálunk az a tízórai, vagy májkrémes kenyér, vajas kenyér... 24.én lesz a kisfiam 1 éves!
2009. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nálunk a tízórai gyümölcs még mindig. Vagy alma-banán, vagy alma-babapiskóta, vagy pedig üveges Univer.. abban van sütőtök, alma, őszibarack, sárgabarack, és cukormentes.
2009. nov. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

nalunk nincs ilyen hogy tizorai

reggel ebredeskor (7,30kor) "nasiszopi", reggeli 8,30 korul reggeli, 1 korul leves vagy fozelek, 5-6 korul vacsora. Ha elhuzodik a programunk akkor meg eszik egy rend vacsorat. aztan szopival zarunk.


amugy en is el vagyok gondolkozva, hogy mit is lehet adni alman es bananon kivul, mert nem sok mindenbol van mar friss

utananeztem ma es talaltam

szolot

sargadinyet

avokadot, meg tarsait (nemtom ehetnek-e mar ilyesmit)

sutotokot (en keszitettem parolt vajas sargarepaval es parolt almaval-isteni lett es hamar megy)


bekukkintottam a fagyasztott gyumik koze is.

eper, malna, afonya... meg korai vagy paszirozni kellene...

arra is gondoltam, hogy lekvarral keverem, de abban van tartositoszer, ugyhogy hamar le is mondtam rola


nemtom! varjuk a tavaszt es foleg a nyart!!!

2009. nov. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
meg meggy is van fagyasztva, de azt frissen sem kerte szepen...
2009. nov. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia, amit még nem írtak a gesztenye. Én almával kevertem, szerette nagyon, és most van szezonja. Meg a sütőtök is szuper ötlet.

Esetleg narancs, mandarin 1 éves kor után, bár az én kisfiam pl. nem szereti.. de mondjuk túróval keverve nem is lehet rossz..

2009. nov. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Joghurt és gyümi (banán a favorit, de jöhet alma és most még körte is), vagy joghurt és babakeksz, esetleg krémtúró. Legutóbb sütötököt sütöttem, azt is imádja.
2009. nov. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!