Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ad valaki közületek Vitacolan...

Ad valaki közületek Vitacolan emulziót babájának? Mikor adja be neki?

Figyelt kérdés

Ebéd után/előtt esetleg reggel vagy este?Szertném 1 áves lányomnak elkezdeni,föleg most a járványok miatt!!

Csak nem tudom mikor adjam és jó-e!!


2009. nov. 10. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
szia.én adtam,mert étvágytalan volt 2 hétig nem evett semmi szilárdat,csak tápszert,a doki javasolta ezt,viszont azt mondta,ha megjön az étvágya azonnal álljak le róla 5 napig adtam 1 nagy kanállal este,de meg is lett a hatása.ugy hogy figyelj erre mert étvágyat növel,szóval ha kaja után 2 órával sír,nem biztos,hogy hisztis,hanem éhes.én meg voltam vele elégedve.lehet,hogy kicsi adagba én is újra elkezdem neki adni,bár c vitamint kap.
2009. nov. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Az én babám étvágyával hál'Istennek semmi gond!Sőőőt....1éves és 11kg!Csak azért szeretnék neki valamilyen vitamint adni,mert szinte mindig náthás és az 1 év alatt minden járvány,nátha minden átment rajta!

2009. nov. 10. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam minden nap reggeli után kapja. Van étvágy fokozó hatása, de vitamin. Én is megelőzés céljából adom neki ősztől tavaszig. Ő is egy éves kora óta kapja, most négy éves.

2009. nov. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!