Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem látják sokan, hogy...

Miért nem látják sokan, hogy a suttogó egy baba ellenes könyv?

Figyelt kérdés
2008. júl. 6. 07:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Miért?????????
2008. júl. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Megindokolnád a kérdésedet? Kíváncsi lennék, miért gondolod ezt. Szerinted melyik a jó könyv?
2008. júl. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Futtatja magát, az már az elején nem tetszett.

Szerintem egy család szeresse egymást és ne gondolkodjon. Olyan jó CSAK ÚGY együtt lenni és nem taktikázni. Ki-be rakosgatjuk a babát....hááát.

Szerintem minden baba más, más-más igényekkel, legjobb, ha az ember a saját ösztöneire hallgat. Amúgy jó könyv a Kontinuum elv és az Éjszakai gondoskodás, ha már mindenáron könyv kell ehhez.

Van mikor este nem akar elaludni a kislányom, mert kivételesen nem álmos. Akkor mi van???

Mindhárman lefekszünk a nagy ágyra és hancúrozunk. Ez csodálatos érzés, meg az is, hogy hárman egyben ébredünk...

A szexuális életünk is rendben, és sosem a baba mellett szeretkezünk. (ezt csak azért írtam, mert mindenkinek ez az első kérdése)

Ez a könyv nem a harmónia elérése érdekében van, hanem valami győzni akarásról szól. Általában, ha követjük, mi "győzedelmeskedhetünk" a baba felett...

2008. júl. 6. 09:05
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Hát én is olvastam, mert kölcsönadták, mondván milyen jó..... Vannak benne jó részek, de nem elsősorban a gyerekneveléssel kapcsolatban szerintem, különben is a példák a rossz nevelésre amit hoz, eléggé szélsőséges esetek, nekem az a rész tetszett és volt hasznos ami a gyermekágyas időszakról, a kismamáról szól.
2008. júl. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek az a jó könyv, ami nagyjából egyezik az ösztönéből, személyiségéből eredő gondolatokkal. Tehát van akinek az egyik módszer, van akinek a másik módszer jön be. Úgy, ahogy könyv nélkül is valószínűleg mindenki másképp nevelné gyermekét. Vagy összebújósan, családi ágyban, vagy pedig egy minimális (ugyanis a suttogó nem katonás rendet akar, hanem hangsúlyozza a rugalmasságot a baba érdekében!)napirenddel. Szerintem ez vérmérséklet függő.
2008. júl. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Sziasztok!Véleményem szerint kézikönyvből nevelni gyereket nem igazán jó!Mi van olyankor mikor gyakorlatból, életből kellene nevelni:nem fog menni mert a könyvet fogja keresni az illető.Nem fog tudni megoldást keresni egy-egy probléma megoldáshoz hanem a kezébe veszi a könyvet és onnan nézi ki,hogy mi a teendő.
2008. júl. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Nekem a bibliam volt!!!!!Kulfoldon elek tavol a csaladomtol, senkitol nem varhattam segitseget az anyai osztonomre tamaszkodhattam csak, de elhagyott, ekkor kaptam e konyvet. Nem mondom hogy minden jo amit ir de nekem nagyon sokat segitett es jo volt valakire tamaszkodni. Persze ehhez egy jo baba is kellett. De persze senki nem egyforma hala az egnek!!!! 5 hos baba anyukaja
2008. júl. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint, ha valaki akarja használja, ha valaki meg nem attól függetleneül is fel lehet nevelni a gyermeket.Engem is felnevelt az édesanyám, és őt is az ő anyja, és stb....és nem kellett hozzá könyv.Ez a könyv lehet segítség, ha valaki úgy érzi, hogy szüksége van rá, de nekem is az a véleményem, hogy anyukák eddig is megoldották ezt könyvek nélkül is..
2008. júl. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Én ajándékba kaptam és nagyon örültem neki. Aztán elolvastam és én is azt éreztem, amit a kérdező a kommentbe írt: győzni akar a babák felett. Én nem akartam legyőzni a fiamat. De van, aki hasznosnak tartja, szíve joga. De én is némileg túlzásnak érzem a körülötte kialakuló "kultuszt".
2008. júl. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Én szinte a léptező összes babás könyvet elolvastam, de ez az egy valahogy még nem került a kezembe. Kíváncsi vagyok ezek után, hogy miért is babaellenes!
2008. júl. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!