Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy a tápszernek...

Normális, hogy a tápszernek élesztő íze van?

Figyelt kérdés
Pótlást kell adnom a babámnak, de nem eszi meg, amin nem is csodálkozom, mert bűn rossz íze van. Először azt hittem megromlott, de vettem másikat és az is olyan..., Humana. A Mildibé is rossz ízű, azt sem eszi meg. Melyik az a tápszer amit anyatejes babák is elfogadnak? Már 6 hónapos, csak mivel pépeket még nem fogad el muszáj valamivel pótolnom, mert nem hízik...
2008. júl. 6. 06:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Hát igen rossz íze van a tápszereknek.Igazából én a beba-t adtam neki de annak is ilyesmi íze van szerintem nincs olyan tápszer aminek jó lenne az íze.De kérdezd meg a gyermekorvost,hogy nincs e olyan és ha van akkor írja fel.

Sok sikert!Jó babázást!

2008. júl. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nestle Allete PRE.Az finom édes mint az anyatej.A lányom csak azt itta meg a szopi mellett.
2008. júl. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!