Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babám kevésszer...

2 hónapos babám kevésszer eszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A napirendünk a következőképpen alakul:

8-kor kelünk: 150ml

10 körül alszik el

12-kor fel kell kelteni: 100ml

16-kor: 100-120ml

20-kor: 100-120ml

23 körül alszik el, de ezelőtt már nem eszik hiába kínálom. Az éjszakát átalussza.

Ez 450-500ml-nél nem több egy nap. A súlya 5500g, az orvos szerint ennek hatodát kéne megennie naponta (900g), de ennek a közelében sincs. Egyébként a súlya gyarapszik. Létezik, hogy ennyi kaja elég neki?


2009. nov. 10. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, tudom hogy aggódsz hogy kevés neki, de ő tudja mennyire van szüksége. Ha jól látom 4x eszik egy nap, ami nem sok, ilyenkor legalább 5x kellene ennie. Az én babám is ennyiszer evett ilyenkor, én is erőltettem volna, mert mondták hogy próbáljam sűrűbben etetni, de ha egyszer nem kellett neki. 3 hónapos korában viszont elkezdett újra többet enni és azóta is megvan a napi ötszöri evés, úgy hogy egyszer éjszaka is felkel már ami akkor kimaradt. És ha rendesen növekszik közben akkor tényleg nincs gond.
2009. nov. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha neki így jó és szépen fejlődik akkor semmi baj.
2009. nov. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

10 hetes babám is kb 500 ml-t eszik egy nap (csak más felosztásban) Mi most vagyunk kb. 5,8 kg. Szerintem jól fejlődnek. Ennyire van szükségük.


Jó babázást!

2009. nov. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!