Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fürdethetem babámat?

Hogyan fürdethetem babámat?

Figyelt kérdés

A baba kényes részeit, mint a nemiszerve, hogyan mossam meg, vagy ne tegyem? Ilyenkor mi a teendő?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. nov. 10. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne mosnád meg....? Nem értem a kérdést. :)Langyos víz, fogd stabilan, először az arcát, fejét mosd, úgy haladj lefele, utoljára a popsi és a többi :) Szépen, óvatosan, mosogasd meg :) Semmi baja nem lesz. :) Látnád, hogy a kórházban hogy fürdetik szegényeket...
2009. nov. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A kérdés nem volt egész! Ugyanúgy mosom, mint a felnőttek szokták mosni a sajátjukat. Ezt azért mertem megkérdezni, mert olvastam, hogy a testnedv védi azt a baciktól, és ezért nem ajánlott a ki/megmosása!

Ezért inkább megkérdezem minthogy hülyeséget csináljak.

Azért köszönöm a választ!

2009. nov. 10. 12:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! A gyerek orvos ír fel fürdető krémet(nagyon jó),illat mentes és a baba ph-nak a leg ideálisabb. Ezzel be is kenheted a babát és fel is oldhatod a fürdővizében, és mosd nyugottan mindenét a babának.
2009. nov. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A krémmaradékokat ki kell mosni, mert begyulladhat. Szóval mosd, csak óvatosan, benyúlni persze nem kell sehova, de szépen le kell tisztítani mindent.
2009. nov. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ezt a fürdető krémet használom (szappanpótlónak hívja a doki) mert érzékeny a babóm bőre. Fürcsi előtt ezzel bekenem mindenhol (pöpit is). Először az arcát törölgetem át vizes kézzel, majd a haját, nyakát, van neki jó kis tokája, alatti is ki kell mosni meg a hajlatokban, próbálom kiegyenesíteni a kis ujjacskáit is megmosom a kis kezét mert állandóan nyúlkál mindenhez és a sok szösz meg por ott van az ujjai közt, haladok lefelé, köldökét kimosom, pöpit, zacsit is megmosom, popsikáját is, a combján a kis hurkákat óvatosan széthúzom és megmosom a hajlatokat is. Fürcsi után fültisztítóval a köldökét megtörölgetem, meg kitisztítom a fülét, testápoló, pelus, ruci, hálózsák, cici és már alszik is :)

2009. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Ez sokat segített... :)
2009. nov. 14. 19:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!