Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy nap hányszor szívhatom a...

Egy nap hányszor szívhatom a babám nóziját?

Figyelt kérdés

8 hónapos

Mindig mikor hallom, hogy szörcsög?

Természetesen előtte befújom neki baby sterimarral.

Nem viseli meg a nóziját, vagy nem okozok próblémát neki azzal hogy ha sokszor szívom le neki?


2009. nov. 10. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
A sok orrszívástól nem lesz baja, viszont a sok Sterimartól lehet. Gondolj bele: SÓoldat. Én is sokat szívom a kisfiam nóziját,mert náthás, de nem mindegyik orrszívás előtt fújok bele neki Sterimart, csak naponta kb.4-5 alkalommal.Nem merek többet.
2009. nov. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi!


miért nem szabad?

2009. nov. 10. 11:12
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem azt mondta az orvos, hogy akár 6szor is.

én mndig legalább 6szor szívtam.

otrivint használtam neki, mert a sterimar sz.rt se ér

2009. nov. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Itt az utolsó választ én írtam, olvasd el.

2009. nov. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha jól emléxem rajta van a használati utasításon, hogy hányszor lehet fújni vagy milyen időközönként. Tényleg nem biztos, hogy jó, ha mindig fújod a Sterimart. Szívni viszont lehet és kell is, hogy ne legyen arcüreggyulladása a váladéktól.

Ha nagyon száraz a takony a nózijában, akkor próbálj anyatejet cseppenteni a Sterimar helyett.

2009. nov. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

www.gyogysapka.hu

Itt nagyon hasznos dolgokat olvahatsz a témáról. Az orrszívó kifejlesztőjének fül-orr gégész honlapja.

Ő azt írja annyiszor szívhatod, ahányszor egy felnőtt kifújja az orrát nátha esetén. Fontos, hogy 1000 W-nál ne legyen erősebb a szívóhatás, és akkor nem lesz semmi gond.

Mielőbbi gyógyulást!

2009. nov. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

én úgy tudom hogy a porszivócső le van szabályozva, így nem kell szabályozni.

2009. nov. 10. 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!