Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babának lehet adni...

5 hónapos babának lehet adni különböző "szereket" influenza megelőzés céljából? Olvasom itt az Aloe Vera gélt, homeos szereket.

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
FLP-t mindenképp, mi is azt hasznljuk és homeot is. De szerintem ne keverd a kettőt, bár egyik sem árt, de tapasztald ki melyik hat jobban.
2009. nov. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az aloe vera gel is jó, meg az OSCILLOCOCCINUM!


Az oscillococcinum a következő:


Alapanyaga a pézsmakacsa májának és szívének átszűrt kivonata.


E speciális készítményt napjainkban szinte minden család jól ismeri. Hatása figyelemre méltó az influenzához kapcsolódó és a heveny vírusos fül-, orr-, garatfertőzések megelőzésében. Az oscillococcinumot szedheti a család minden tagja, csecsemők, gyermekek, várandós anyukák, felnőttek és idős emberek is.

Gyermekeknél történő alkalmazás:

Influenza vagy heveny vírusos fertőzések.

Heveny fülgyulladás.


Adagolás:

Influenzás időszakban: hetente 1 adag, azaz 1 műanyag tartály tartalma. (megelőzés céljából!!)

Influenzás tünetek jelentkezésekor egy adagot kell bevenni, majd ezt kétszer, esetleg háromszor (6 óránként) megismételni;

Már kialakult influenza esetén naponta kétszer (reggel és este) 1 adag 1-3 napon át. Amennyiben a tünetek 3 napon túl is fennállnak, és javulás nem következik be, forduljon orvosához. Kiszerelés: 6 adag.

Üdv egy 17 hónapos anyuka aki 17 hetes kismama is.

2009. nov. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Cebion cseppeket adok neki. C-vitamin.
2009. nov. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az előttem szólóhoz!!! Szerintem is bőven elég neki a sima c vitamin, amit "cebion cseppek" néven megvehetsz patikába. Kifejezetten babáknak van.
2009. nov. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!