Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok a hiszti alkalmá...

Mit csináltok a hiszti alkalmával?

Figyelt kérdés

Az én fiam a kutyán éli ki. Velem is erőszakos hisztis.

2 éves. Ha apa belép az ajtón síri csönd egész nap. Első gyerek jön, a tesó.


2009. nov. 10. 07:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia! Esetleg nem változott meg valami a kisfiad életkörülményeiben? Mióta bölcsis? Állandó napirendje van? Csak azért kérdezek ilyesmit, mert az én lányom akkor lesz hisztisebb, ha a napirendje nagyon csúszik. Mondjuk Ő még csak 15 hónapos. Apukájával szemben nem agresszív? Kistesó kérdésben hogy áll? Lehet érdemes lenne szakemberrel beszélni. Bölcsis nevelők, védőnő kezdetben.
2009. nov. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Hát a napirendje az nem változott, amikor rosszat tesz akkor mindíg elöszőr mondom neki hogy nem szabad és hogy bünti szoba lesz. Volt már hogy leültettem őt, de idegesebb lett és a falhoz vágta vagy eldöntötte ma széket, babakocsit. A védőnőhöz pedig nem fordulok mert utálom őket. 2 szer ha voltam nála.

Apával nem viselkedik így csak velem. Aggódom a második miatt, hogy baja lesz. Elég fiatal szülők vagyunk apa 23 és 20 éves vagyok. Mind a ketten dolgozunk a lakás hitel miatt.

2009. nov. 10. 12:38
 13/15 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudom mit tegyek.
2009. nov. 10. 12:50
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor még lenne egy tanácsom. Ha ennyi fölös energiája van, ha kínjába már verekszik, az arra vallhat hogy unatkozik. Próbáld lekötni valamivel, erre rengeteg dolog alkalmas. Például adj neki kisebb feladatokat. Mondjuk olyat, hogy segítsen kihúzni a mosógépből a ruhákat a lavórba mert anyának nem megy egyedül. Szóval ha bevonod a dolgaidba, akkor megfog változni. Adjatok a kutyának együtt enni és inni, és amit lehet engedd neki. Tudom hogy csak 2 éves, de ilyenkor a legkívácsibbak és ha bevonod azzal egyrészt lekötöd a figyelmét a butaságokról, másrészt sokat tanul a világ dolgairól.
2009. nov. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szoktunk együtt főzni, mosni, kutyát sétáltatni, ilyenkor egy tündér, de amikor nem az van amit ő akar akkor jön a pokol.
2009. nov. 10. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!