Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy néz ki amikor elindul a...

Hogy néz ki amikor elindul a bőr a kisfiúk kukiján?

Figyelt kérdés
hülye kérdés gondolom, de 1. baba és nem tudom, h ez most az, v még nem. másfél éves lesz a fiam, addig húzom neki, ameddig engedi. akkor olyan mint 1 pici virág. ehhez tudom hasonlítani leginkább. akkor már engedett vmennyit?
2009. nov. 9. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha csak annyira mozdul a bőr ahogyan leírtad, az sajna kevés. Vagy nem húzod fel rendesen, vagy nagyon pici a lyuk és nem enged. Látatlanban ennyi. Urulógussal nézesd meg, ő megmondja, hogy milyen mértékű a letapadás. Ha rendszeresen tornáztatod még változhat!

3 fiú anyukája (rendszeres urulógus látogató:-))

2009. nov. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi!

felülénézetből ilyen, azt elfeljtettem írni. oldalról ha hátrahúzom, akkor vmennyi kint van neki szerintem már, mert más a színe és ahol kezdődik a bőr hátrahúzott állapotban, ott olyan mintha körbe lenne kötve, szóval mintha el lenne szorítva. remélem el tudjátok képzelni, h mit akarok írni.

2009. nov. 11. 10:49
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Hú de jó hogy lányom van.
2009. nov. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Nem egészen értem amit leírtál:-))

Az a lényeg, hogy idővel a makkról teljesen hátra lehessen húzni a bőrt, hogy tisztítani tudja. Na meg hát ugye ha merevedése lesz "nagykorában" akkor felcsúszik a bőr. Az apukájával konzultálj. De mivel ő még kicsi, elég ha csak a makk vége látszik, ezért kell tornáztatni, mert jó esetben nincs annyira letapadva és szépen hátra lehet majd húzni.

A lányos anyukának üzenem, hogy nem olyan ördöngős dolog ez. Ennyi bajunk legyen! :-))

2009. nov. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

én is hasonló gondokkal küszködök,az 1 éves fiammal.lassan mi is dokihoz megyünk.

bár szerintem is sokat javult a születéséhez képest :-)

2.nak lányt szeretnék :-D

2009. nov. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi még csak 4 hetesek vagyunk,de borzasztó ez a "huzigatós dolog",no nem azért mert nem akarom csinálni,vagy nem csinálnám meg,de annyi véleményt hallani,annyifélét írnak,hogy mikor kell elkezdeni,mikor csináljuk,hogyan csináljuk!Ez szörnyű és kétségbeejtő!Bár én is azt mondom,hogy ettől nagyobb bajunk soha ne legyen,én nagyon fiút akartam!Elsőre be is jött!4 hetes kisfiú anyukája
2009. nov. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy éves korig sejtesen tapad, ne tépegesd neki!


Az én fiam másfél éves, simán tud pisilni, majd mire szobatiszta lesz, teljesen fel fog jönni neki magától is, nem félek tőle.

2009. nov. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

másfél éves a fiam, a doki azt mondta, h 1 éves kora után húzogassam neki, de 3 éves korig nem nyúl hozzá.

csak az érdekelt volna, h most már engedett vmennyit v sem.

köszi mindenkinek!

2009. nov. 11. 15:12
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, az én fiam a hétvégén lesz két éves, neki már egészen jól hátra lehet húzni, most megyünk majd státuszvizsgálatra a héten és a doki megnézi úgyis. Egy ismerősöm nemrég volt kétéves státuszvizsgálaton a fiával és neki annyit mondott a doki hogy kicsit le van tapadva, minden fürdetéskor huzogassa egy kicsit, de amíg nem lesz szobatiszta nem csinálnak vele semmit.
2009. nov. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a makk 2/3-ig visszajön a bőr az már jó ebben a korban
2009. nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!