Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen dalokat dúdoltok 4-5...

Milyen dalokat dúdoltok 4-5 hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 21:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2009. nov. 10. 07:23
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Az én kis hercegem most lesz 4 hós és már az elejétől énekelgetek neki mindenféle gyerekdalokat. Nagyon szereti:)) Ő az egyetlen aki nem sír ha énekelek! A párom már teljesen kész van a hangomtól, de a gyerek imádja :) A kismalacos dal nálunk is menő. Ezeket szoktam még neki énekelni: Csicsi:Pimpinkin, Nyuszitánc, Jó leszek majd, Pinokkió: Jön a bohóc, Hiszi-piszi, Kiskacsa fürdik, zsíp-zsupp, Édes kisfiam, Szánt a babám, Egyszer egy királyfi..., Hová mész te kis nyulacska, Itt a farsang, Körben áll egy kis lányka, Lánc,lánc Eszter lánc. Meg még egy csomót. Én a neten is keresgettem. Letöltöttem egy pár albumot is és azokat is szoktuk hallgatni. :)

2009. nov. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én csecsemőgondozó vagyok és az elejétől éneklek neki mindenféle dalt.4,5 hós a lányom.Imádja a lovagoltatókat is.

amúgy ilyeneket énekelgetek: cirmos cica..

háp, háp, háp jönnek a kacsák...

csiga-biga...

Reggeli harmat kelti a lepkét...

Csacsi húzza kicsi kocsit....

Boci, boci...

Nyuszi fülét hegyezi...

Lepke, lepke....

stb.

2009. nov. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen kívül Paff a bűvös sárkány, Süsü, Hupikék törpikék, Lencsi lány, Boci boci tarka, Virágéknál ég a világ.....

2009. nov. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és a linket :)
2009. nov. 10. 14:17
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia,tegnap már írtam 21.34-es voltam!

Nagyon tudom ajánlani a www.kerekito.hu oldalt még Neked!

2009. nov. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!