Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen dalokat dúdoltok 4-5...

Milyen dalokat dúdoltok 4-5 hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Jókor jött a kérdés. Eddig semi az ég világon nem tetszett neki, amit énekeltem,ma először végre eredményes voltam.

A Boci boci tarka-t megmosolyogta.

2009. nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már mindent, bármit, ami eszembe jut. Hopp Juliska, Bóbita, Télapó itt van, stb. De szoktam neki énekelni Kispált is, azt is szereti. :-)
2009. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

nálunk gy kezdődött az egész, hogy azt mondtam a kicsinek tisztába tevéskor , hogy te kismalac, na erre mosolygott , és elkezdtem énekelni neki az egy kis malac röfröfröf.... dalocskát és a kismalac résznél mindig mosolyog.

de vuk is nyerő.

2009. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok: tényleg, ezt kifelejtettem, az Egy kismalac nálunk is nagyon megy!!! Amikor még hasfájós volt, egyedül ez nyugtatta meg, nem is értem miért...

Persze mi a férjemmel már a falra másztunk tőle, mikor egy este 20-szor elénekeltem.

2009. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Akkor mondom,pontosabban írom a mi repertoárunkat!

Jár az óra tik-tak,jár...

Lassan jár a csigabiga...

Micimackó...

Pál,Kata,Péter...

Eg kis malac röf,röf,röf...

Hopp Juliska...

Egyszer egy királyfi...

Én elmentem a vásárba...(Állathangokat nagyon szereti)

Háp,háp,háp,jönnek a kacsák...


Hú,van még egy csomó,remélem tudtam segíteni!

2009. nov. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a süss fel nap jön be. Ha sír és elkezdem ezt énekelni, abbahagyja. Nagyon aranyos. :)
2009. nov. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a Mint a mókus fenn a fán cimű úttörődal a kedvence... Nagyon ciki... Nem is tudom, hogy jutott pont az eszembe anno, de azóta erre mindig elhallgat. Szerencsére elég dúdolni... Amúgy még a Belga együttes Készüljél fel a hangulatra a kedvence, azon mindig jókat vigyorog. De minden zenét szeret.
2009. nov. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte egyedül a Vuk-ot ismerem, így azt. De még szoktam a Ha jó kedved... és persze csapkodom a térdem, tapsolok stb, és ezen jót nevetnek. Meg be szoktam rakni ilyen gyerekdalos cd-t és azt énekelgetem én is nekik.
2009. nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
A Bóbita és a Csiribiri tetszik neki, igaz ő még csak 3,5 hónapos.
2009. nov. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ovono vagyok,kisbabamnak mar az elejetol a kovetkezoket eneklem:

cirmos cica haj,ha en cica volnek,lencsilany,cifra palota,suss fel nap,tente baba,eszterlanc,hull a pelyhes,kiskaracsony...stb.

2009. nov. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!