Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az olcsobb naptejek is jók...

Az olcsobb naptejek is jók babáknak?

Figyelt kérdés
Elfogyott a babám napteje, éa holnap megyünk strandra.Van itthon gyerekeknek való 25faktoros Tescos az is jó?
2008. júl. 5. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazában véve nem az ára a fontos. Babának ne3 használj 40 faktorosnál alacsonyabbat. Biztos lehet a tescoban is kapni, vagy a közelben valahol. Vegyél mielőtt kimentek!
2008. júl. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én svàjcban lakom,egy hete làttam egy müsört.ahol tesztelték a naptejeket.rengeteg nem is hat,söt gyorsabban lehet vele elkapni ràkot.persze a tesco term_éket nem tesztelték,itt nincs tesco.de a nivea az tényleg jo,vagy a gyogyszertàrakban kaphatoak.

egy alkalommal egy gyengébb nem hiszem hogy nagy baj,de inkàbb gyogyszertàrba vegyél legközelebb!dràgàbbat,de biztonsàgosabbat

2008. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van vagyis volt normális csak elfogyott, és holnapra nem tudok szerezni, mert kora reggel indulunk és ahová megyünk ott szerintem nem lehet kapni
2008. júl. 5. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz baj, de azért sűrűn kenegetsd!
2008. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!