Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok Panadol mellé Dentinox...

Adhatok Panadol mellé Dentinoxot fogzásra 4 és fél hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én adok dentinoxot, szerintem semmit nem használ, az enyém 8 hónapos.
2009. nov. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Adhatsz persze, nekünk használ 9 hós.
2009. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is adtam mellé. Bár inkább a Dologélt ajánlom, mert az növényi alapanyagú.
2009. nov. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Dentinox is növényi.

Adhatsz neki, de felesleges, mert egy perc múlva semmi hatás. Én próbáltam mikor az ínyem be volt gyulladva.

2009. dec. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk a Panadol nem nagyon vált be fogzáskor,paracetamol tartalmú,eléggé káros babáknak.Nurofen inkább,ha nagyon muszáj.

Viszont: amikor nem törte még át a fog az ínyt,akkor érdemes használni,az okoz nagyobb fájdalmat.(fáj az állkapcsa,arca még a füle is,akár).

Dentinox lidocaint tartalmaz,nyálkahártyán pici,rövid ideig tartó érzéstelenítő hatása van,azt csak akkor érdemes, ha megrepedt az ínye és az okoz neki fájdalmat.

Különben semmi hatása,tehát értelme sincs használni.

2009. dec. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A panadolt is fogzás miatt kapja?, mert akkor a dentinox feleslegesnek tűnik.

Egyébként babája válogatja mi egyik gyereknél sem vettük észre a fogzást, csak azt hogy kint vannak a fogaik.

2009. dec. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!