Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányom nem igazán szereti a...

Lányom nem igazán szereti a főzeléket, úgy kell beleimétkozni. Hogyan szerethetetném meg vele?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyi idős a babád? Hogy készíted és miből a főzit?
2009. nov. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom sem ette meg a főzit, eleinte mert nem ízesítettem semmivel még sóval sem, ahogy nőtt úgy annál jobban nem kellett. Anyukám a húslevesben megfőzött 1 krumplit, meg kiszedtük a répát, egy kis főtt mellehusival, de az sem volt jó neki. Aztán megtaláltam az arany középutat külön főzök krumplit, répát mellét bő vízben ahoz egy kicsi delikátot és a végén leszűröm, adok hozzá egy pici babavizet, hogy hígabb legyen és turmix.

Ez bevált vagy 3 hónapig most már megint nem eszik, úgyhogy én is várom a tippeket mint te.

2009. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az enyém csak most 8 hónaposaneszi fintorgás nélkül. Nagyon pici sót rakok csak bele.

Eleinte minden zöldséget, csak édes gymölccsel evett meg.

2009. nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Azt tényleg írhattad volna mennyi idős a lányod.

Ami gyümölcsöt szeret,azt tegyél abba a főzelékbe amit nem kedvel.Talán az édesebb íz miatt jobban fogadja.

Persze csak akkor ha nem nagyon üt el egymástól a kettő!

2009. nov. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem is lassan szokta meg a főzelékeket, a kislányom most már lassan másfél éves. Érdekesen tapasztaltam nála, hogy a bolti üveges, számunkra "ízetlenebb" (tehát nem sós), viszont annál édesebb főzelékeket szerette, mint pl.: a banánost, az őszibarackost, sütőtököst.

Most a sütőtök szezonja van, szerintem ezt kipróbálhatod csirkehusival, mert kellően édes és ezt szinte minden gyermek szereti. Remélem azért sikerül a kis lurkónak megszeretnie a főzeléket. Kitartás és minden jót!

2009. nov. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

19:43 vagyok

Enyém a cukkinit banánnal ette csak meg, ma meg nem ette meg a zöldborsópürét simán.

2009. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!