Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lett ilyen válogatós,...

Miért lett ilyen válogatós, rosszevő?

Figyelt kérdés
Kislányom most lett 1 éves.Eddig kifejezetten jó evő volt és mindent megevett a mi ételeinkből is.Kb.2 hete már alig eszik,nem is éhes! Amit én főzők azt abszolút nem eszi meg.Tejtermékekeket/joghurt,puding,túró/mindig megeszi de abból sem sokat.Nem jön a foga!Adjatok tanácsot! Mit adjak neki?
2009. nov. 9. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, sajnálom, de nem tudok a kérdésedre válaszolni, pont ezt akartam én is kérdésként feltenni. Az én lányom is jó evö és jó alvó volt, de kb. 2 hete minden felborult, nem hajlandó egyedül aludni, és enni is alig eszik. Szerencsére nem fogyott, de holnap már beszélek a gyerekorvossal, mert nagyon tanácstalan vagyok én is. Ha gondolod megírom mit mondott.
2009. nov. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok, a miénk két hét múlva lesz egy éves.. lehet, hogy nálunk is ez lesz? Hány kg súlyú a lányotok? Az enyém 11,5 kg, tehát nem kicsi..


Egyébként hány óra telik el két evés között? Lehet, hogy itt lesz a bibi?

2009. nov. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak üzenem:szeretném ha megirnád hogy mit mondott a doki! Az én lányom 10 kg.
2009. nov. 12. 08:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Sok idő eltelik két evés között.Pl.reggel 6-kor eszik tápszert és 10 óra körül adok/adnék/neki tizórait,de nem eszi meg.Legközelebb csak 12-13óra között eszik.
2009. nov. 12. 08:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, elsö vagyok. Beszéltem az orvossal és a védönövel is. Mindketten azt mondták, hogy valószínüleg változik az ízlése, azért nem eszik rendesen. Eddig reggel és este tápszert kapott, de mivel 60 ml-nél többet nem evett meg, ezért azt mondták vezessem be a tehéntejet. 3 hét múlva lesz 1 éves. Azt viszont szereti, és szerencsére reggel megeszik már belQle 2 dl-t. Mellé adok neki kis kenyeret sajttal és ez is bejött. Tízóraira marad a gyümölcs, azt viszont még mindig nyammogja csak. Este pedig abból a kajából eszik, amit magunknak csináltam. És ez is bejött. És ma már tehéntejet adok lefekvés elött is, mert nem lett baja töle.

Az étkezések gyakoriságával nálunk sincs gond szerintem, mert reggel 6-kor eszik tejet (tápit) és csak 10 kor van tízórai, 13-13:30 között ebéd, 16-kor uzsi, és este 7-kor vacsora. Aztán szundi reggelig. Remélem tudtam segíteni.

2009. nov. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!