Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babám miért nem tud...

9 hónapos babám miért nem tud állni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem is kell még neki stb,stb..., nem erre vagyok kíváncsi, hanem elvileg ha felállítjuk akkor már meg kéne tartania a súlyát. Ő pedig csak rugózik, esze ágában sincs megállni.

Egyébként egyedül még nem is ül fel csak a könyökére támaszkodva és nem mászik még csak kúszik de azt nagyon profin. Ha felültetem akkor szépen úgy marad támaszték nélkül amíg meg lát valami érdekeset mert akkor dől.


2009. nov. 9. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden baba másképpen fejlődik!Azzal teszed neki a legrosszabbat,ha állítod és ülteted,amikor erre még nem érett meg.Akár gerincferdülés is lehet belőle.Hagyd rá,hogy úgy mozogjon,ahogy neki tetszik.A tied is megtanul majd ülni-állni.szaladni is.
2009. nov. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj, ez teljesen normális. Nem duci egy picit a baba? :) Ebben a korban ez teljesen normális, ne izgulj, próbálj neki segíteni és előbb-utóbb menni fog! :)
2009. nov. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
7 kiló. :/
2009. nov. 9. 15:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sincs semmi baj, ne izgulj :) Nem is veszed majd észre, olyan gyorsan feláll és elindul. Minden baba másképp fejlődik, nővérem 9 hónaposan már szaladt én viszont 15 hónaposan tanultam csak meg biztonsággal járni. Sőt, egy évesen pl. még tök kopasz voltam :)

38/N

2009. nov. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!