Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem vesz a szájába...

Miért nem vesz a szájába semmit a 7 hós babám?

Figyelt kérdés
Todom kicsit hülye kérdés, de olyan furcsa hogy a babámmal egykorú ismerős gyerekek állandóan mindent bekapnak, csörgőt. rágókát... Be van dagadva az inye, de inkább a kezét harapdálja mint a rágókát, a minap pedig adtam neki babapiskótát izlelgesse kicsit. Megnyalta, nyalogatta a szája szélét és ennyi! Van valakinek ilyen babája???
2009. nov. 9. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. A kislányom még csak 5 hónapos, de ő is a kezét imádja rágni mindennél jobban. Szerintem ne aggódj, minden gyerek más, a rágókat meg kevés gyerek szereti.
2009. nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kislányom még a játszócumit se tűrte meg a szájában, amikor kezdett a fogai jönni adtam volna én mindent (hűtőrágóka, sima rágóka), de még a kezét is csak ritkán vette a szájába! Most se vesz semmit nem kell félni, hogy valami olyat lenyel ami veszélyes lenne.

Csak a kanalat, villát és a cumisüveget teszi a szájába:)!

Vannak gesztenyéi amiket az ősszel gyűjtött, volt egy-két próbálkozása amikor a szájához emelte én rászóltam még akkor is próbálkozott, aztán megfogtam a kezét odamentünk a kukához és elmagyaráztam neki, hogy ha a szájába veszik a gesztenyét akkor ki lesz dobva, mert nagyon veszélyes azt ki is dobtam előtte, aztán még kétszer próbálkozott landolt is a 2 db gesztenye és onnantól kezdve már nem csinálja, pedig akkor még csak 16 hónapos volt.

Onnantól kezdve nem szedtem össze éjszakára a gesztenyéket a szobájába, teljesen megbízom benne!

Üdv egy 17 hónapos anyuka aki 16 hetes kismama is.

2009. nov. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!