Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért csinálja ezt? Mit csinálj...

Mért csinálja ezt? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Az éjjel nagyon elkezdett sirni a 4 hónapos babám adtam neki enni de amint kivettem a cicit a szájából mert elaludt felébredt és megint nagyon elkezdett sirni megprobáltam büfiztetni is de nem kellett neki.Akkor odaraktam magunk mellé és ugy adtam neki enni megint elaludt és megint kezdödött minden elöröl.Szinte egész éjjel sirt már mindent megprobáltam még sirni is hagytam a kiságyban pedig ezt sose szoktam félóra után kivettem mert majd megszakadt a szivem.a cumit ne fogadja el.ez már a második ilyen éjjelünk.mért csinálja ezt és mit csináljak vele?
2009. nov. 9. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
nem dagadt az ínye? v nyáladzás, rágás nappal? mert szerintem a foga jön. nálunk pont ez volt. és 4 hónaposan kezdődött.
2009. nov. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még az innyét nem látom h dagadna de nyáladzik 1 hónapja és mindent a szájába vesz föleg a kezét. Fogzás lenne?
2009. nov. 9. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem az. adj neki chamomilla vulgaris ch 15öt. nekünk bevált. 2-3 napra felerősítheti a tüneteket, aztán ha használ nektek, akkor fog tudni szépen aludni. nekünk rengeteget segített. eleinte csak éjjelre adtam a fiamnak 5 golyót kicsi vízben feloldva, műanyag kanállal. aztán mikor már nappal is nyűgös volt, akkor reggel is kapott. de adhatod akár óránként is. előtte utána 20 percig no kaja, pia. nálunk a szemfogak is kibájtak ezzel pikk-pakk. most a nagyrágók jönnek, eddig ez sem annyira vészes:)
2009. nov. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm megprobálom
2009. nov. 9. 13:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy fogzás lehet, nálunk az első fogak eltartottak 6 hétig, mire kibújtak. Vagy pedig ellenőrizd, hogy elég-e, illetve nem túl híg-e a tejed. Mérd meg, hogy gyarapszik-e.
2009. nov. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!