Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsi a babám? Szerintetek?

Kicsi a babám? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Kislányom 4 hónapos és "csak" 6100g és 64cm. most olvasom, hogy sok baba 7,5 kg körül van 4 hónapposan. az orvos azt mondta, hogy jó a súlya. egyébként 3870g-mal és 51 cm-el született. kicsi lenne?
2009. nov. 9. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden gyerek más, nyugodj meg, ha az orvos azt mondta nincs baj a súlyával akkor ne aggódj :)
2009. nov. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kicsi, az enyém 4 hónaposan 65 cm és 6400 g volt. Mondjuk ő 3050 g-mal született, és utána kelett "belehúznia".

Nálunk a dokinál szóltak a 7 kiló feletti 3-4 hónapos babák anyukájának, hogy vegyenek vissza a kajáltatásból, mert ez túlzás.

2009. nov. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
es akinek szoltak az mit csinal?ehezteti?
2009. nov. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kevés. A mi babánk nem volt 4,5hónapos és 6200gr volt. Szépen fejlődik, ezért amíg az orvos nem szól a súlya miatt, addig én nem aggódom. Kiegyensúlyozott, jó kedélyű és ez a lényeg. Ha a te babócád is ilyen, akkor ne foglalkozzál a számokkal.
2009. nov. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nem kicsi hidd el!Az én lányom 5,5 hónaposan volt 7 kg és 69 cm,pedig 3700 gr-mal született.Semmi gond nem volt vele,csak olyan mozgékony volt,hogy még éjszaka is forgolódott a kiságyban félálomban!:)Nem volt egy nyugis pillanatunk sem!:))
2009. nov. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 8 hónaposan alig volt meg 7 kiló. Egyébként formás, kerek, pocakos és hurkás. Nem kell ezen görcsölni. Ha baja lenne emiatt, észrevennéd. Bízz az anyai megérzéseidben és az ösztöneidben, ne hagyd, hogy mindennel ijesztgessenek.
2009. nov. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Öröm olvasni, hogy ilyen méretű babák is vannak! Nyugodj meg! Ők a legszebbek! :)
2009. nov. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lányom 10 hónapos és 8 kiló 40 deka. Most akkor az enyém is kicsi? Mert én nem látom annak. nyugodj meg, biztos, hogy teljesen rendben van a súlya, pláne, ha szépen eszik, és minden hónapban gyarapszik a súlya.
2009. nov. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. jó kedvű, sokat mozgó babám van, csak olvastam, hogy 7-8 kg-os babák vannak itt, picit megijedtem.
2009. nov. 9. 16:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!