Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki már 4 hónapos korában...

Aki már 4 hónapos korában kezdte adni babájának az almát, az a kis manó milyen hamar szokta meg az új ízt?

Figyelt kérdés

Én tegnap kezdtem el egy borsónyi adaggal és kiköpte az egészet.. újra és újra. Aztán ma megint próbáltam, de sikertelenül.

Lesz ez jobb is?!


2009. nov. 8. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem kb.1-2hétig ezt csinálta.

Majd kapott bébiételt,imádja,csak úgy cuppog és a tejpépet is nagyon szereti. Az almát sajnos kiköpi. :(

2009. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az en fiam elsore elcuppogtatta.Viszont sokaktol hallom,h a babaja csak parolva vagy sutve eszi meg.! probat meger!Sztm probald ki neki sutve ugy en is imadom.
2009. nov. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első alkalmakkal kiköpte, idegen volt neki, de a kanál is!! Úgyhogy kicseleztem, először almalevet adtam neki üvegből, aztán kanállal. :) Így már szerette és megeszi :)Ö
2009. nov. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is 4 hónaposan akartam, de ő csak 1 hónap múlva fogadta el. Először a krumplit próbáltam, azt egy életre megutálta: 2,5 éves és nem eszi a krumplit. Aztán próbáltuk az almát, kb 2 éves koráig azt sem fogadta el, mostmár eszi, de csak harapva- reszelt almáról hallani sem akar. Szóval így az elején nagyon el lehet szúrni a dolgokat, pedig én nem erőltettem. Ha úgy látod, hogy nem kell neki, inkább várj még pár hetet, esetleg hónapot. 5 hónapos korban már mindent szívesen fogadott (almát- krumplit kivéve)
2009. nov. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mi is 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást. Almát először nem annyira szerette, de ha teszek hozzá egy kis őszibarackot (bébiétel) úgy már sokkal jobban megy neki. Szerintem a lényeg, hogy édesebb alma legyen és minél levesebb mert úgy jobban csúszik. 5 hónapos baba anyukája
2009. nov. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi csajok! Bébikajába vettem neki az almát. 100 % alma. (nestlé)
2009. nov. 9. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!