Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik nappal 9 hós...

Mennyit alszik nappal 9 hós bébitek? Átaludja az éjszakát, anyatejesek vagyunk.

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 21:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt a kérdőjel, szóval, az éjszakát átaludja?
2009. nov. 8. 21:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Nappal ált. 3 órával ébredés után lesz álmos,így kb 9-10körül megy aludni,ált. 1-2órát alszik. (max kettőt) Du. pedig, olyan 2körül megint 1vagy két órát. Este 8-9körül megy aludni. És nem,sajnos nem alussza át az éjszakát. Újszülöttként 6órát aludt egyfolytában egy napos korától. 4hónapos kora óta 2-3óránként ébred enni,pedig most már nem is szopik a kiscsajszi.(hajnal 5-6tól pedig ált.20percenként felsír,rettenet!!!)
2009. nov. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Este 9-felé már alszik minimum 1x felkel de van mikor 2x is. Nappal 4x alszik bár nem sokat átlagban 4órát alszik ami nem sok.
2009. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

7-kor ébred a kincsem,10 körül alszik fél órát,majd 2 körül 1,5-2 órát,ha én mellette vagyok!

8-9 óra a lefekvés ideje,és nagyon jó teljesítmény,ha elsőnek 1-2 órakor ébred,de utána óránkén!reggel hétig megy a műsor!

Volt hogy félóránként ébredt,és csak úgy aludt vissza,ha mentem vele egy kört!

2009. nov. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi is így vagyunk, mostanában 2-3 óránként ébred éjszaka. Akkor nem vagyunk egyedül. Kitartás nekünk lányok.
2009. nov. 9. 10:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!