Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tesz veszen érdemes venni kis...

Tesz veszen érdemes venni kis ágyat? Vagy inkább újonnan vegyem meg?

Figyelt kérdés
ahogy szétnéztem ,nem túl drágák a kis ágyak, és interneten is néztem használt baba ágyat de ugyan annyiért adják.
2009. nov. 8. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Szerintem ha csak "sima " kiságyat szeretnél, akkor érdemesebb boltban venni újat. Az még biztos nem volt lepisilve, körbenyálazva stb... Persze a használtat is lemossa, vagy lefesti az eber, de mégsem ugyanaz. Nem is beszélve róla, hogy a bababarát festék annyiba kerül mint egy olcsó ágyikó.

2009. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vehetsz. Nekünk 23.000 ft volt a boltban a legegyszerűbb ágy (9900)+ a matrac, egy huzat és a fejvédő. Ezt a teszveszen 2000ftért vitték el az orrom elől...

nem mindegy...

Én minden ruhát onnan vettem a lánynak, a szekrénysorát is, cipőit, saját ruháimat, és még ajándékokat is

2009. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én új kiságyat vennék. Nézz körül itt. Olcsó, szép és új holmik.

[link]

2009. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én használtan vettem,igaz ismerőstől.Sokat nem akartam rá költeni mert mex 2 évig fogjuk használni!Amúgy te tudod,hogy újat veszel-e vagy használtat!ahogy gondolod és a pénztárcád engedi!
2009. nov. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi ott vettünk neki kétfajta hintát, járókát, etetőszéket. Ott fogunk venni neki autóülést is.

Érdemes ott venni. Korrektül leírják az esetleges hibákat, sőt fotót is készítenek róla!

2009. nov. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!