Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tanulja meg a babam a...

Mikor tanulja meg a babam a szajaban tartani a cumijat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

Itt arra érted hogy te betuszkolod ö meg kiköpi, és ez megy mindig, te már ha sír azért is belenyomod és tartod ki ne köpje.

Na ez pont az amikor a babának nem kell a cumi,nincs rá szüksége de az anya mert lusta, és idegesíti hogy a baba sír már megint inkább szó szerint betömi a gyerek száját. ha nem kella cumi a gyereknek akkor ne eröltesd. inkább örülj eggyel kevesebb dolog amit majd egyszer el kell venned töle.

2009. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lányomnak egy évesen sem sikerült-pontosabban ha kiesett, nem kereste, nem tette vissza, ezért elvettem tőle.
2009. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

tudom,hogy nem szereti a cumit.amikor sir,en nem is adom neki,csak meg jobban idegesiti.inkabb megvigasztalom.

viszont mikor jol van es nezelodik,akkor elfogadja,jatszik vele.el is altatja magat vele,csak sokszo esik ki... :)

2009. nov. 8. 17:45
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem nem tanulja meg :-)

De ha már harmadszor teszed a szájába és kiköpi, akkor valószínűleg nem kell neki. Az első válaszoló meg inkább maradt volna csendben. Miért kell egy anyát lelustázni ha cumit ad a gyereknek?Az én fiamat is megnyugtatja. Ha nem kell neki, nem tömöm a szájába, de ha kéri, odaadom.

2009. nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a cumi elfogadása 2 és fél hónaposan történt. De hogy őszinte legyek én nagyon sok cumit vettem,mert a választék rengeteg. Ilyen végű ,olyan végű,szilikonos,gumi,fogszabályzós,stb. Én nem adtam fel,és nálunk a 16.cumi vált be. De megérte a próbálkozást. Azóta sírás nélkül elalszik,mert megnyugtatja vele magát. Szerintem hasznos dolog. Terhességem alatt azt mondtam,hogy a babám nem fog cumizni,mert avval a sok anyuka betömi a szájukat. Ez a véleményem azóta nagyon megváltozott,hisz nem csak nekünk,hanem nekik is egy megnyugvás. Ne add fel.
2009. nov. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan add neki a cumit ha azzal meg tudod nyugtatni. Attól még nem vagy lusta és rosszabb anya mint az első válaszadó. Majd ha eljön az ideje hogy leszokjon róla azon majd ráérsz akkor gondolkodni!
2009. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!