Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 5 hónapos babát, hogy...

Egy 5 hónapos babát, hogy kötsz le órákra kocsiban? Sajnos orvoshoz kell mennünk, ami tőlük több órányira van. Esetleg ven valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi minden hónapban utaztunk 8 órát anyumékhoz a baba 6 hetes kora óta.

Játékokat vittünk, ha kellett énekeltem neki, ha kelett megálltunk és megszoptattam. ÉS reménykedtünk, hogy a nagyját alvással töltse.

2009. nov. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Evés után indulok el vele alvásidőben és garantáltan el fog aludni az első pár percben. Ha útközben felkel, akkor meg jön az éneklés, mondókázás, olvasás, stb.
2009. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És, hogy viselik az utat?
2009. nov. 8. 18:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém alszik, 8 hónanpos már kétszer voltuk, oda vissza 12 órás úton (éjjel), pár órás út meg se kottyan neki, általában alszik.
2009. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A mi babánk nem volt 4 hós, mikor sajnos el kellett utaznunk vele egy fontos orvosi vizsgálatra. 180 km volt az út. A kislányom szinte végig aludt. Mikor nem, akkor zenélős, csörgős játékokkal foglaltam le. Kényelmes ruhába öltöztettem, sem melege nem volt, és nem fázott.

Ne aggódj, semmi gond nem lesz!

2009. nov. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Anyósék 3 órányira laknak, még 2 hós se volt a fiunk, mikor először útra keltünk. Kezdetben sokat aludt, ma már jó esetben egy félórára ájul be, mindegy mikor indulunk. Vigyétek a kedvenc játékokat, esetleg valami újat, ami valószínűleg érdekelni fogja: tekerhető, csörög-zörög, kattog. Ja, és készülj gyerekdalokból. Én már simán végigénekelek 1-2 órát dalismétlés nélkül. :-)

(Erre alszik el legjobban a kocsiban.)

2009. nov. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!