Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha náthás a babátok, éjszaka...

Ha náthás a babátok, éjszaka is szívjátok az orrát?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 21:39
 1/8 Jégtánc ***** válasza:
Ha muszáj akkor igen.Mármint ha rosszul alszik miatta,vagy nehezen veszi a levegőt .Általában este alvás előtt kiszívom neki és a babaőrön keresztül úgy is haloom ha gond van.Plédeket teszek a porszívóra az valamennyire elnyomja a hangját.Panelben kakunk,csak ezért.
2013. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha muszáj, akkor igen. jobban alszik utána és normálisan kap levegőt.
2013. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, 1x mindenképp kiszívom neki, különben letapad, vagy lemegy a hörgőkre, és akkor meg még köhögni is fo, azt nem akarom...
2013. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, ha szukseges, akar 2x is ( ha nagyon nehezen lelegzik, csuog stb)
2013. okt. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen. Lefekvés előtt, és általában éjszaka is kell, ha nagyon taknyos. Ha szörcsög, akkor porszívó, utána legalább nyugodtabban alszik.
2013. okt. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Náthás lett a kisfiam,de nálunk nem jött be ez az éjszakai orrszívó-móka. Hiába szörcsögött levegő után kapkodva,amikor ki akartam szívni neki a nóziját,csak elkezdett sírni,így duplán betaknyosodott. Borzasztó éjszakánk volt,nagyon sajnáltam. A ti babáitok jól viselik az orrszívást?
2013. okt. 3. 08:07
 7/8 Jégtánc ***** válasza:
Nem viseli jól,babaként sem viselte jól.Ahogy mondom neki hogy most kiszívom az orrát,abban a pillanatban elkezd sírni.Ha végeztünk mintha elvágták volna a sírást.
2013. okt. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én gyerekeim is náthásak, de én nem szívom éjszaka. Jól alszanak, ezért nem keltem fel Őket. Persze ha azt hallanám, hogy nem kap levegőt és nem tud aludni miatta akkor kiszívnám, de így csak felkelteném.
2013. okt. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!