Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 9 hónapos baba hány kg?...

Egy 9 hónapos baba hány kg? mennyi fogának kell ilyenkor már lenni?

Figyelt kérdés
az én babám 8kg25dkgvolt,bár a védönőm szerint most fogyott mert csak 8kg10dkg-nak mérte ő.és 7fogunk van és még most jön eggyszerre3.lehetséges hogy ettől fogyott?egész nap eszik,és egész nap mászkál a lakásban.akkor pihen ha alszik
2009. nov. 8. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom 9 kiló és még nincs foga. Reggeltől estig mozog, meg nem áll.

Természetes, hogy fogynak -sőt már nem is olyan nagy ütemben híznak már ebben az életszakaszban- a sok mozgástól.

2009. nov. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én 9 hósom 7200g és két foga van. :/ Sokat mozog ő is és nincs valami jó étvágya sem sajnos.
2009. nov. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyém még csak 8 honapos,7,és fél kilo,egyetlen foga sincs.Mennyinek kell lennie?Semennyinek.Nincs törvényhez kötve,majd kibujik amikor akar.
2009. nov. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Úgy mondta nekem anno a védőnő, hogy 8 fogának kell lennie 2 éves korára és 3 éves korára kell kibújjon az összes tejfog. Addig meg változó, hogy kinek milyen ütemben jönnek ki. Az én fiam kb. 9-10 kg volt ilyen idősen.
2009. nov. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 8900 g volt 9 hónaposan, és 4 fogacska.Szerintem a sok mozgás miatt fogyott a babád.
2009. nov. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam van, 11 kg, 76 cm. 4 foggal.
2009. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kislányunk 7600gr és 67cm, két hónapja szinte semmit nem hízik, mert lemozogja...tiszta sajtkukac. Foga még nincs, de lesz majd!! :o)) Mint írod, sokat mozog a babád,így nem nagyon fog rajta a kaja, ezért is fogyhatott.
2009. nov. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kislányunk 8 hónapos, 8 kg és már hat foga van:-))
2009. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!