Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért épp délután ilyen...

Miért épp délután ilyen nyűgös? Szinte minden nap.

Figyelt kérdés
10 hónapos a babám,már rég óta szinte minden délután az alvás után felébred és onnantól kezdve nem lehet vele bírni,nyöszörög,sír,csapkod,folyamatosan a karomba bújik,egyszerűen nem lehet lekötni semmivel.idig,óráig el lehet terelni a figyelmét játékokkal,de az se tart sokáig,nyáron ilyenkor mentünk sétálni,de most már sötét van,és az sem tetszik neki,ilyenkor is sír.szerintetek miért lehet ez?más babája is ilyen.Egyébként pedig egy tündér,2 különböző gyerekem van 1 nap.hogy lehet ez?
2009. nov. 8. 09:34
 1/2 juditzita ***** válasza:

Szia!

Nem lehet, hogy nem aludta ki magát??

Az én leányom(14 hós) akkor nyüszög, és ha nem alszik vissza, akkor kell min. fél óra, hogy "normális" legyen.

2009. nov. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen erre én is gondoltam,mert mostanába csak 1 órát alszik du.de minden nap?és nekünk az egész délután ilyen.próbálom visszaaltatni,de nem megy.
2009. nov. 9. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!