Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Iszonyatos fogzási fájdalomra...

Iszonyatos fogzási fájdalomra valami jó tipp?

Figyelt kérdés

Dologél jó nappalra. Dentinox néha jó hajnalban. Chamomilla vulgaris jó napközben. De mit tegyek, hogy ne keljen fel min. 3-szor az éjjel? Csak a cici nyugtatja meg, de ha visszarakom a kiságyába, 5 perc után megint visít.(persze ilyenkor cici után az ínyét sem tudom bekenni.) Segítsetek!

ja, a Panadol is jó, de azt ugye nem lehet egyhuzamban használni. 4 és fél hónapos a babám


2009. nov. 8. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:
viburcol kúpot próbáltad??Nurofen??
2009. nov. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nurofen nem jött be, a Viburcol kúpot tegnap adtam először..
2009. nov. 8. 08:59
 3/7 anonim ***** válasza:
nálunk a chamomilla vulgaris vált be meg a borostyánlánc, észre se vettük, hogy kijöttek a fogai, előtte mi is így voltunk mint Ti, egész éjjel a cicimen lógott és sírdogált.
2009. nov. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
germicid c kúp?
2009. nov. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekünk a chamomilla mellé szintén hasonlo panaszok miatt( éjjel cici) boraxot adott a homeos aszisztens. Reggel és délben 5-5 borax golyo, este meg chamomilla. Látványosan jobb lett az éjszakánk.
2009. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem kb. 2 hete hogy éjjelente 4-5 ször ébred. Nem vagy egyedül. sem chamomilla, se nurofen, se viburcol, se dentnox nem használ... Úgy érzem magam mint a mosott sz@r... a gyerek sincs külömbül :-(
2009. nov. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek elkeseríteni, de nálunk ugyanez volt. A kisfiamnak viszont semmi nem használt. Figyelj arra oda hogy ne cicivel nyugodjon meg. (nehéz lesz) Nálunk emiatt 13 hónapos koráig éjjel 3-4-szer keltem. Ez egy ördögi kör..
2009. nov. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!