Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van babádnak beceneve? Valami...

Van babádnak beceneve? Valami cuki név ami rajta maradt?

Figyelt kérdés

Az én lányom 3 hónapos.Anyukám velem volt a szülés utáni 2 hétben.Ő adta Neki a "Maki" nevet,mert semmi másból nem állt a picur csak egy nagy kerek buksiból és két hatalmas szemből,amit még meresztgetni is tud!Tényleg olyan mint egy kis makimajom!

Apa meg "dinnyének" szokta még hívni!A Mi kisdinnyénk!

Ti,hogy becézitek és mi a története?


2009. nov. 7. 20:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Én a fiamat Dödöllének hívom,de hogy ez hogy jött azt nem tudom.már amikor a szülőszobán rám tették,miután megszületett egyből valahogy ezt a becenevet mondtam neki.pedig nem is egy kis pufóka fóka :DDD .

meg még Kiscsillagnak is szoktuk nevezni.

2,5 hós kiscsávó anyukája

2009. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Eleinte,amíg nagy pocakja és pálcika végtagjai voltak Dagipók volt.Most pedig Bambi(a nevéből becézve),22 hós.
2009. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Babci és Mókucica
2009. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
55%
Szia! Én a kisfiamat Manónak szólítottam amikor megszületett, mert hegyes manó füle volt a baloldali. Aztán azt vettük észre egy hónap múlva, hogy megváltozott és ugyan olyan lett, mint a másik szép szabályos. Cumizik és amikor nagyon figyel,akkor nagyon gyorsan jár a cumi a szájában, ezért a cica megszólítás keveredett a cumival és így lett Cuncica. 7 hónapos és ez a Cuncica becenév rá is ragadt.
2009. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Huncapunca ragadt rajt, igaz még csak 8 hós, valahogy azért mert annyira huncut :-)
2009. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

14 hónapos lányomat Cinka Pannának hivjuk, vagy Cunka, apa Punkának vagy kökényszemű barna lánynak hivja :)

Egyébként Lilien

2009. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Bence a rendes neve, de inkább Bumbi Úr, Majomkirályfi. Története nincs, egyszerűen csak jött.
2009. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Szia! Mikor megszületett akkor antibiotikumot kapott a kis fejébe volt beletéve a tű, elneveztem Bóbitának. Barátnőm meglátta Hagymácska. Amúgy Cuni, Törpi, Kisbéka, Mazsola, Töki.
2009. nov. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Az én kisfiamnak több neve is van.

A férfiúi mivoltából eredően kapta a Töki és a _öcsölinó neveket. (a _ helyén p betű van, csak kiírva bejelzett a trágárság jelző)

Nevéből eredően Bobojsza és Bobek.

Apukám születése óta Bélának hívja. Hogy miért, az rejtély.

2009. nov. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom az első hetekben sírás helyett csak nyávogott. Ezért lett Kiscica. Aztán továbbfejlesztettem Cicácska-Micácskára. Tovább már nem tudtam becézni :)

Néha Kincsecske. Amikor kezdett nézegetni, Tekintgető Mazsolának hívtam.

A szüleimnek Zsömle, DuciJuci.

A kismacskanyávogás egyébként megmaradt, olyankor szokta, mikor álmos. Úgyhogy a Cicácska-Micácska a legtalálóbb :)

2009. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!