Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dörzsölheti 7 hónapos babám...

Dörzsölheti 7 hónapos babám az arcát-orrát-szemét a fogzás miatt?

Figyelt kérdés
Ébredés után nem sokkal is csinálja, ezért gondolom nem álmos. A kezét és minden egyebet már rágcsál jó ideje.
2009. nov. 7. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel! Az én fiam 8 hós és evés közben csinálja ezt főleg. Ő a fülét is dörzsöli, ma véresre vakarta.
2009. nov. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

PErsze.

Lehet a fogzás is, lehet az orrában van váladék, és az is zavarhatja, a fülük gyakran viszket-ok nélkül, vagy csikálja a haja.

2009. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! A fogzás eggyik tünete a szem és orrviszketés a babáknál. A homeós bogyóknál az alkati jellemzőknél fel is van sorólva.
2009. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Tényleg, a fülét is gyűrögeti egy ideje. Az orrát szoktam nézni/tisztítani, így az kevésbbé valószínű. Ezek szerint ez is a fogzástól van. Meg a kipirosodott, kiütéses popsi is. Szegény babák, mennyi bajuk van a fogzástól. Az én fiam már kb 3 hónapja produkál "tüneteket", már a két fehér dombocska is megvan alul, de még mindig nem bújtak ki....

2009. nov. 7. 22:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!