Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babámat négy hónapos...

Anyatejes babámat négy hónapos kora óta hozzátáplálom. Illetve kóstolgatunk. Most 5és fél hónapos, mikor váltsak ki 1, aztán 2 étkezést?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát,most majd kapsz apait-anyait itt,hogy anyatejest csak 6hósan kezd hozzátáplálni...

Mi tápszeresek voltunk,azért kezdtük 4 hósan,és minden hónapban kiváltottam egy étkezést.

2009. nov. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek a szíve joga,h mikor kezd kóstoltatni?


Szóval,mi is így vagyunk.Anyatejes a baba és nem elég neki a tejcsi,ezért kap tápszert. Már 4hónaposan én is etettem.Most 5hónapos de még csak 2szopi között kap tejpépet,bébikaját...

Gondolomolyan 6hónaposan kellene kiváltani.

2009. nov. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,én is ugy gondolom hogy kapok :-) Bár én nem értek eggyet azzal hogy a gyereket 6-7 hónapos korban lehet csak megismertetni az izekkel,aztán ha szerencséje van az anyukának 1 éves korára esetleg kivált 2étkezést,és utána meg gondolkozik hogy miért nem akar semmit megenni a gyerek,meg jönnek a kérdések hogy "16hónapos szinte kizárólag csak anyatejes babám vérszegény,nem eszik meg semmit"....stb.De én nem akarok megbántani senkit,maradjunk az eredeti kérdésnél,gondolom más is kóstoltatott már 4-5 hónapos kortól. Egyébként orvosi tanácsra kezdtem el a kóstoltatást,főleg a vashiány,aztán a vashiányra kapott gyógyszerektől a székrekedés miatt.
2009. nov. 7. 16:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak,igen nekem is kevés volt a tejem,és este,délben tápszerrel kellett pótolni.
2009. nov. 7. 16:25
 5/7 anonim ***** válasza:
én is ebben a cipóben járok, hogy a nagyik mondják hogy régen másként volt már 3 hónaposan hozzátápláltak, most meg az van hogy csak 6 hónaposan. De én látom a kisfiamon hogy érdekli amit mi eszünk. 4 hónaposan én is elkezdem a gyümit. Bár most úgy látszik éjszakára nem elég a tejem mert sokat ébred meg érzem is, de szerintem ezt mindenkinek szíve joga eldönteni.
2009. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel négy hónaposan már ismertetted az ízekkel és most 5 és fél hónapos, akár kezdheted is a kiváltást. Mindenki másik étkezést vált ki. Én az ebéddel fogom kezdeni...
2009. nov. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi,a kisasszony már megoldotta,kiváltott egyszerre 2t,és ha véletlenül délután nem tejpépet kap,kiveri a dilit.:-)
2009. nov. 9. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!