Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós babámat hozzataplalom,...

5 hós babámat hozzataplalom, milyen etetoszeket ajanlanatok es miert?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van csak kék színben,helytakarékos és 4 éves korig simán használható,ezenkívül egy asztalnál ül velünk amit nagyon szeret.Szerintem ha odahuzol az asztalhoz egy bazi nagy etetőszéket az nem olyan jó mint ez,de ezaz én véleményem.:)

2011. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát nekünk egy chicco etetőszékünk van, és szerintem ha olyat veszel aminek levehető a tálcája és állítható a magassága, akkor bármilyen asztalhoz oda lehet húzni, vagy ha akarod akkor nem húzod oda!! Ez meg az én véleményem :)


[link]

2011. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ráadásul az első belinkelt kütyü nem állítható háttámlás, és nagyon nem való 5 hónapos babának, aki nagy valószínűséggel még nem ül. Ja, és üljél te ilyen kemény műanyag vackon...

A másodiknak totál igaza van, állítható magasság, levehető tálca, és már meg is van oldva az asztalhoz odaállítás, ráadásul még kényelmes puha a huzat is.

Nekünk ilyen van hasonló: [link]

2011. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Egyetértek az utolsó hozzászólóval! Nekünk ilyen van, még nem ül a babám, de sokáig jó lesz neki. Nagyon kicsi a lakásunk, de eléfér ez az etetőszék, és szeret benne lenni, igaz ő 6 hós, és még nem kezdtük el a kóstolgatást, majd csak holnaptól!

2011. febr. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem hordozóban jó még ilyenkor etetni. Utána meg fa etetőszék, olyan ami eleve nem tálcás. Anyum vett egy 20000 Ft.-osat most hogy már 9 hós utálja, mivel nem engedi szabadon mozogni.

Most vettünk neki egy sima fát (nem azt ami szétszhedhető széknek meg asztalnak, hanem fix) és sokkal jobban szereti.

2011. febr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja lemaradt hogy a 20000 Ft.-os egy szuperszonikus, mindent tud, csak épp kényelmetlen annak ellenére, hogy mindenhol párnázott.
2011. febr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó darabig megfelel az autos ülés is álitható több szögbe is.
2011. febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

21:53-as látom édesanyukád megtanitott kulturáltan válaszolni.Ha ilyen kötekedő vagy a való életben is sajnálom a családodat és a gyerekedet.:S

Szegény baba,az anyja puha széket vesz ami rontja a tartását és a gerincét,ráadásul egy ... is

Na pá.

2011. febr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!