Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba mennyi idos koraig...

A baba mennyi idos koraig hasznaltatok az etetoszeket?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
17,5 hónapos a kisfiam, még bőven használjuk. Barátnőm kisfia 2 éves és 4 hónapos, most kezdi, hogy már egyre többször inkább az asztalhoz szeretne ülni rendes székre, olyan "felnőttesen". :)
2011. márc. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fiam mindig nyugodtan evett, neki mindegy volt, hogy etetőszék, vagy ölben, könnyű volt etetni. Most 16 hónapos, ikeás etetőszékünk van, hogy az asztalhoz tudjuk tolni, és mi is tudjunk enni. Használjuk. De már volt, hogy a sarokülőre ültettem magam mellé, és úgy ettünk, vagy pl. anyukámnál nincs etetőszék, ott a rendes székre ül, és úgy etetjük. Mondjuk ő még nem eszik magától kanalasat. Mi még ezt a széket szerintem fogjuk sokáig használni, de nem esünk kétségbe, ha esetleg valahol nincs. De ez babafüggő szerintem. Találkoztam olyan kislánnyal, akit az anyja nem tudott ölben etetni, mert nem maradt nyugton....
2011. márc. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21 hónapos a kisfiam és még etetöszékben eszik.
2011. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 éves, abban eszik 6 hónapos kora óta.
2011. márc. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18 hónapos koráig evett etetőszékben, véletlenül alakult így, kapott egy kis asztalt kis székkel, h. tudjon hol színezni,onnantól kezdve,h. megkapta csak a kis asztalnál hajlandó enni (mint a nagyok).Mutatja,h. a kis székre csücs, 2hétig elől hagytam az etetőszéket,h. hátha vissza akar ülni, most már dobozban pihen. Amikor az egész család az asztalhoz ül, mellé rakjuk a kis asztalkáját, és ott eszik mellettünk.
2011. márc. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22 hónapos de még etetőszékben eszik!
2011. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 éves, még használjuk. De már gyakran ül a nagy székre. Csak azon fogni kell, mert bárszékek vannak(albérlet).
2011. márc. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk szétszedhető fa etetőszékünk van. Kb másfél éves korától asztal-szék formájában használjuk.

Ha az ebédlőasztalnál együtt eszünk, akkor a rendes felnőtt széken ül, csak párnát teszünk a feneke alá. Nem én akartam így, ő nem volt hajlandó beleülni az etetőszékébe.

2011. márc. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!