Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátokbál mi segített enyhíte...

Babátokbál mi segített enyhíteni a fogzás okozta fájdalmat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, de a borostyánlánc...
2009. nov. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dentinox gél, de nem túl sokáig hat...
2009. nov. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
attól függ hogy mekkora a babád ! a dentinox nagyon jó én is csak ajánlani tudom , de ha még nincs foga neki akkor egy egész savanyú uborkát is adhatsz a kezébe és majd elkezdi szopogatni DE te is ott legyél mellette mert véletlenül le haraphat belőle egy darabot és elkezdhet fuldoklani ! oda kell rá nagyon figyelni ! az én kisfiamnak csak nagyon ritkán kentem be dentinox-al amúgy meg a savanyú uborkát használtam és nekünk bevált !
2009. nov. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3 hónaposak vagyunk!

Az ubis megoldás így kilőve!:)

2009. nov. 7. 16:34
 5/7 anonim válasza:
Szia!Nekünk is van borostyánláncunk, meg a Dentinox gélt is használtuk.Minden alvás előtt bekentük neki az ínyét, illetve ha úgy sejtettük, hogy a foga miatt nyűgös. Illetve nekünk azt javasolták, hogy adjunk neki Nurofen kúpot, ne hagyjuk szenvedni. Bár lehet, hogy akkor már kicsit idősebb volt a lányom 3 hónaposnál. Ennek nézz utána inkább, hogy mikortól lehet, de tutira segít!Mi ezt inkább csak éjszaka vetettük be, nappal maradt a másik kettő, plusz babusgatás. Egy 10 hós kislány anyukája
2009. nov. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a dentinox oldat! (amiben nincs lidokain) ill. a hordozókendő. Mert annak frankón lehet rágni a szélét. Egész nap kendőben és mindenünk csupa nyál, de nincs nyüszkölődés...ezért is jó a kendő:-)
2009. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekünk a homeos kamomilla jött be, pár nap alatt szépen kibujt a foga , én nem szivesn kenném az inyét.néha maszirozni szoktam azt is szereti.
2009. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!