Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékokat vetessek 1...

Milyen ajándékokat vetessek 1 éves babámnak?

Figyelt kérdés
Decemberben lesz a szülinapja, Mikulás és Karácsony. Mindenki kérdezi, hogy mit vegyen, nekem meg semmi ötletem, hiszen szinte minden fontos dolog meg van ami kell. Hülyeséget meg nem akarok, ezért jó lenne valamit mondani. Ha válszoltok, lehet eszembe jutnak dolgok. Köszönöm, ha válaszoltok.
2009. nov. 7. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

szia

Szerintem a legjobb,amit a barátnőm is csinál.Vett a kislányának egy olyan perselyt,amiből nem lehet kivenni a pénzt.Minden alkalommal a kislány pénzt kap,mert hát egy kisgyereknek mit veszel? az oké,hogy játékot... na de annyira nem lesz szüksége sosem...Most 5 éves a kislány és nagy vágya volt egy akumlátoros kismotor,amit tudni illik nem kevés pénzért árulnak,ekkor ki lett nyitva a persely és 500 forinttal kellett kipótolni :) a család minden tagja boldog volt,mert tudták,mennyire hozzá járultak a kislány öröméhez.Azóta nagyon sokan így csináljuk és százszor akkora az öröm,mint amikor kap egy apróságot. Remélem tetszett az ötletem

2009. nov. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon! Annyira, hogy meg is csinálom!!!!
2009. nov. 7. 15:00
 3/3 anonim ***** válasza:
én a baba startszámlájára rakatom a pénzt ha valaki mindenáron venni akar,valamit.olyan számlát nyitottunk neki,ami nagyobb kamatot ad,ha más is tesz be rá pénz,igy erre a számlára rakatom,a pénzt ha nem akarok,az 50.játékkal hadakozni.azért kap szülinapjára,de kicsit túlzás,hogy 5 család vásároljon neki,szülinap,mikulás,karácsony,ez rengeteg játék lenne,ezt nem akarom.
2009. nov. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!